Студенти ЧНУ імені Петра Могили беруть участь у міжнародних програмах стажування

У ЧНУ імені Петра Могили можна обрати свій шлях майбутнього!

Студенти факультету політичних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили беруть участь у програмах стажування з Карольським коледжем (Carroll College, Гелена, США) та Університетом Свонсі (Велика Британія).

Це відбувається за програмою уряду Великобританії, за якою українські університети підписують договори про співпрацю із закордонними університетами, а також за підтримки проєкту Uniting for Ukraine (U4U).

Ми запитали в студентів про можливості, які вони отримали під час стажування закордоном:

«Система навчання влаштована таким чинном, що ми обираємо собі предмети. Деякі є обов’язковими для спеціальності, а деякі за інтересами. На заняттях викладачі стимулюють розвиток критичного мислення. Спілкування англійською – тренування для мозку 24/7 та практика використання розмовного англійського. Я навчаюся комунікувати з різними людьми та культурами. Більш того, сподіваюсь, що в майбутньому, це буде «+» під час пошуку роботи за фахом».

Столяр Анжела Аркадіївна, студентка 4 курсу спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

«Головна мета участі дізнатися більше про Британію та британців. З 10 класу я захоплююся політичним устроєм цієї країни і культурними цінностями. Об’єднане Королівство – одна з країн, де буквально розпочинали свій розвиток ідеї про права людини і свобода слова. Крім того, ця програма дає можливість отримати нові знання, покращити англійську та розширити коло соціальних контактів».

Аблятіпова Асіє Ахтемівна, студентка 2 курсу спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

Нагадуємо, що студенти ЧНУ імені Петра Могили мають можливість брати участь у програмах академічної мобільності в межах підписаних договорів про співпрацю між Могилянкою та кращими закладами вищої освіти світу!

Ми пишаємося здобутками наших студенток. Бажаємо наснаги та досягнення нових вершин!