Студенти ЧНУ імені Петра Могили беруть участь у міжнародних програмах стажування

Студенти Чорноморського національного університету імені Петра Могили прибули до Університету Свонсі (Велика Британія).

Це вже  друга група з 16 студентів, яка проведе семестр у Свонсі.  До них також  приєдналися інші українські студенти.

У заході також взяла участь команда університетів Великобританії (UUK), яка представляє університети всієї країни. UUK, співпрацюючи з Cormack Consultancy Group, започаткували твіннінговий проект, який об’єднає університети Великобританії та України.

Професор Пол Бойл, віце-канцлер Університету Свонсі, сказав у своєму вітанні студентам:   «Ми дуже раді вітати вас у Свонсі. Сподіваємося, що ви будете брати повноцінну участь у житті університету. Гадаємо, що незабаром до нас зможуть завітати ваші викладачі, щоб ми могли побудувати нашу співпрацю в навчанні та дослідженні».