Студенти ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у VІІІ Національних читаннях


7 вересня 2019 року участь студентки Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили Вікторія Козоріз, Катерина Анастюк (446 гр.) та Христина Іваненко (442 гр.) на чолі з викладачем Александрою Цибульською взяли участь у «VІІІ Національних читаннях», які проходили у Миколаївському обласному товаристві поляків відбулися. Зокрема, студентки читали новелу Елізи Ожешко «Добра пані».

Захід відвідало близько 30 осіб, які почергово зачитували уривки з новели Елізи Ожешко. Ідеального прочитання не вимагалось, однак головним було бажання та прагнення.

Щорічно у вересні всі поляки та поціновувачі польської мови та літератури збираються для прочитання творів польською мовою. Цього року для прочитання президентською парою було обрано 8 новел таких авторів: Елізи Ожешко, Марії Конопницької, Болеслава Пруса, Владислава Станіслава Реймонта, Стефана Жеромського, Генрика Сенкевича, Генрика Жевуського та Бруно Шульца.

Акція «Національне читання» була організована президентом у 2012 році,а започаткувало акцію спільне читання «Пана Тадеуша» Адама Міцкевича.

Такі заходи важливі та корисні, адже вони об’єднують зацікавлених та спонукають до глибшого вивчення мови та культури інших народів.

 

Події та оголошення


вересня
24
Зустріч з Андрієм Сідляренко

Шановні колеги! 24 вересня 2019 року запрошуємо Вас на зустріч з директором ТОВ «Антиплагіат» Андрієм Сідляренко! В програмі: 1. Майстер-клас практичної роботи з Unicheck (9.30-10.30, комп’ютерний клас №9, ауд.1-108) 2. Презентація онлайн-сервісу пошуку плагіату Unicheck (10.30, приміщення Вченої ради) 3. …

веренся
26
Запрошуємо на Manhattan Short Film Festival 2019

З 26 по 28 вересня у кінотеатрі «Батьківщина» відбудеться Manhattan Short Film Festival 2019  Щорічний Манхеттенський кінофестиваль проходить в 300 містах на всіх континентах. Кожен глядач може стати членом міжнародного журі і взяти участь у виборі кращої короткометражки року. В …

Запрошуємо на роботу в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили!

Шукаємо людину на посаду редактора сайту в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили! Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили відповідає за роботу з найактуальнішою та найцікавішою інформацією про ЗВО й забезпечує своєчасне висвітлення новин на сайті університету та офіційній сторінці …