Студенти ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у VІІІ Національних читаннях


7 вересня 2019 року участь студентки Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили Вікторія Козоріз, Катерина Анастюк (446 гр.) та Христина Іваненко (442 гр.) на чолі з викладачем Александрою Цибульською взяли участь у «VІІІ Національних читаннях», які проходили у Миколаївському обласному товаристві поляків відбулися. Зокрема, студентки читали новелу Елізи Ожешко «Добра пані».

Захід відвідало близько 30 осіб, які почергово зачитували уривки з новели Елізи Ожешко. Ідеального прочитання не вимагалось, однак головним було бажання та прагнення.

Щорічно у вересні всі поляки та поціновувачі польської мови та літератури збираються для прочитання творів польською мовою. Цього року для прочитання президентською парою було обрано 8 новел таких авторів: Елізи Ожешко, Марії Конопницької, Болеслава Пруса, Владислава Станіслава Реймонта, Стефана Жеромського, Генрика Сенкевича, Генрика Жевуського та Бруно Шульца.

Акція «Національне читання» була організована президентом у 2012 році,а започаткувало акцію спільне читання «Пана Тадеуша» Адама Міцкевича.

Такі заходи важливі та корисні, адже вони об’єднують зацікавлених та спонукають до глибшого вивчення мови та культури інших народів.

 

Події та оголошення


листопада
15
Святкуємо День студента разом! Не проґав!

Хей! Цей день зовсім скоро! Ми вже знаємо, як ти будеш святкувати! 15.11 – ALL DAY ! Святкуємо ДЕНЬ СТУДЕНТА 11:50 -12:30 – ” tatto майстерня”, смаколики, лотерея «Lucky student» (10-й та головний корпуси); 14:00 – святковий концерт + розіграш призів …

листопада
13
Запрошуємо на мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво»

Шановні студенти,  ГО «Молодь України» разом з доцентом кафедри економіки та підприємства Віктором Погромським приготували для вас мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво». Захід відбудеться цієї середи 13 листопада о 15:00 на базі ЧНУ імені Петра Могили. Якщо ти студент і тебе …

листопада
12
Запрошуємо до Multilingual sprach café: практика німецької, англійської та іспанської мов

Хочете попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови? Тоді запрошуємо вас на Multilingual sprach café Коли: 12 листопада (інші дати будуть анонсовані пізніше) Час: 18:30 – 20:30 Де: Піцерія «Челентано» (3 Слобідська 49/1, біля АТБ) Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр …