Студенти ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у «Студентському бізнес-інкубаторі»


Щорічно у першу неділю вересня в Україні відзначають День підприємця. В рамках «Дня підприємця 2019» інноваційний кластер «RInnoHUB» 4 вересня запросив студентів міста взяти участь у «Студентському бізнес-інкубаторі».

На  учасників чекала участь у конференції «Інновації як основа сучасного підприємства», де висвітлювались такі теми:

  •  Шлях від ідеї до реалізації.
  •  Огляд інструментів підтримки винахідників та бізнес середовища.
  •  Початковий та продвиненний рівень Школи стартапів «RiStar».
  •  Конкурс стартапів «RinnoHub»; як трамплін до успіху.

Студенти факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у «Студентському бізнес-інкубаторі», де мали змогу послухати цікаві виступи спікерів та поспілкуватися з ними.

 

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …