Студенти ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у регіональній акції «Бібліотечні сутінки»

30 вересня 2020 року з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек,  студенти та викладачі ЧНУ ім. Петра Могили взяли активну участь у регіональній акції «Бібліотечні сутінки», яка відбулась у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці.

Програма дійства була вельми широкою. Так, наприклад, на зустрічі «Міфологічні основи фентезі: знаки, коди, символи» відділ документів з питань культури і мистецтв запропонував поміркувати: у чому причині успіху жанру «фентезі» у сучасному світі? А допомагала розібратися з цією темою кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри англійської філології ЧНУ ім. Петра Могили Олександра Філоненко.

А під час подорожі у часі «Таємниці минулих століть» відвідувачі познайомилися з жанром наукової фантастики, дізналися про найкращі 6 передбачень письменників-фантастів, що стали пророчими у майбутньому.

Студенти факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили знайомили гостей із досягненнями науковців університету, а студентки факультету філології допомагали юним читачам зануритися у фантастичний світ книг про Гаррі Поттера.

Протягом вечора проводили майстер-класи, працювала інтерактивна виставка «Цікава наука» та тематичні фотозони: «Магія книги»; «Корабель-Привид», «Острів Дракона»; «Хроніки Нарнії: по ту сторону осені»; «Хроніки Нарнії: Велика Зима»; «Хроніки Нарнії: по дорозі до Нарнії».