Студенти ЧНУ ім. Петра Могили відвідали Миколаївський міський будинок людей похилого віку та інвалідів


Резиденти Святого Миколая завітали в Миколаївський міський будинок людей похилого віку та інвалідів

17 грудня 2018 року студенти Чорноморського національного університету імені Петра Могили відвідали Миколаївський міський будинок людей похилого віку та інвалідів з привітаннями до Дня Святого Миколая.

«Люди поважного віку – це такі ж діти, для них завжди важлива увага та піклування», – зазначили мешканці Миколаївського міського будинку людей похилого віку та інвалідів.

Кожен зі студентів мав змогу відчути себе Миколайчиком та подарувати частинку свого тепла, а також солодкі подарунки, а учасники університетського театру підготувати для мешканців виставу про студентське життя.

Після вистави студенти поспілкувалися з людьми поважного віку, подарували персоналі подарунки глядачам та організували тестування нових тонометрів.
Як зазначив директор Будинку людей похилого віку та інвалідів, Володимир Власов:

«Зустрічі зі студентами вашого університету кожного разу показує небайдуже ставлення сучасної молоді до людей похилого віку. Після сценки студентів підопічні також хочуть танцювати, забуваючи про те, що деякі з них мають обмеження. Нам дуже приємно, що до нас завітали студенти різних спеціальностей – майбутні лікарі та екологи, соціальні працівники та юристи. Ви робите добру справу! Кожен візит – це для нас вже свято. Ваші подарунки (папір, клейовий пістолет, книги) та увага – це для кожного підопічного можливість зробити вироби власними руками та провести час з користю. Цього разу могилянці подарували нам термоси, тонометри та вітаміни усім поважним мешканцям, а також показали свої акторські таланти та поділились своїм позитивом».

Люди поважного віку радо зустріли гостей та не залишили їх без подарунків – студенти отримали в дар паперові літачки, які зробили мешканці власноруч.

Зустріч було організовано з ініціативи к.пед.н., доцента кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. П. Могили Дмитра Сая, помічника першого проректора Валентини Полуніної та в.о. голови студентського самоврядування Ігоря Горішного. Студентський театр готувався до візиту разом з керівником гуртка – Любов’ю Древіною.

Дякуємо директору та колективу Миколаївського міського будинку людей похилого віку та інвалідів за гостинність!

 

Події та оголошення


Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.  

липня
27
Молодіжний обмін до Польщі

Оголошується набір учасників для молодіжного обміну «Keep calm and follow your passion». Молодіжний обмін має на меті зібрати молодь з руховою або зоровою інвалідністю та без них на півночі Польщі, щоб дізнатися більше один про одного, про захоплення, пристрасті та хобі. …

серпня
5
Відбудеться XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді

З 22 по 27 серпня 2019 року у с. Коблеве Березанського району Миколаївської області триватиме XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді (на базі навчально-оздоровчого табору «Політехнік-3»). Організатори заходу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація …