Студенти ЧНУ ім. Петра Могили відвідали Миколаївський міський будинок людей похилого віку та інвалідів

Резиденти Святого Миколая завітали в Миколаївський міський будинок людей похилого віку та інвалідів

17 грудня 2018 року студенти Чорноморського національного університету імені Петра Могили відвідали Миколаївський міський будинок людей похилого віку та інвалідів з привітаннями до Дня Святого Миколая.

«Люди поважного віку – це такі ж діти, для них завжди важлива увага та піклування», – зазначили мешканці Миколаївського міського будинку людей похилого віку та інвалідів.

Кожен зі студентів мав змогу відчути себе Миколайчиком та подарувати частинку свого тепла, а також солодкі подарунки, а учасники університетського театру підготувати для мешканців виставу про студентське життя.

Після вистави студенти поспілкувалися з людьми поважного віку, подарували персоналі подарунки глядачам та організували тестування нових тонометрів.
Як зазначив директор Будинку людей похилого віку та інвалідів, Володимир Власов:

«Зустрічі зі студентами вашого університету кожного разу показує небайдуже ставлення сучасної молоді до людей похилого віку. Після сценки студентів підопічні також хочуть танцювати, забуваючи про те, що деякі з них мають обмеження. Нам дуже приємно, що до нас завітали студенти різних спеціальностей – майбутні лікарі та екологи, соціальні працівники та юристи. Ви робите добру справу! Кожен візит – це для нас вже свято. Ваші подарунки (папір, клейовий пістолет, книги) та увага – це для кожного підопічного можливість зробити вироби власними руками та провести час з користю. Цього разу могилянці подарували нам термоси, тонометри та вітаміни усім поважним мешканцям, а також показали свої акторські таланти та поділились своїм позитивом».

Люди поважного віку радо зустріли гостей та не залишили їх без подарунків – студенти отримали в дар паперові літачки, які зробили мешканці власноруч.

Зустріч було організовано з ініціативи к.пед.н., доцента кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. П. Могили Дмитра Сая, помічника першого проректора Валентини Полуніної та в.о. голови студентського самоврядування Ігоря Горішного. Студентський театр готувався до візиту разом з керівником гуртка – Любов’ю Древіною.

Дякуємо директору та колективу Миколаївського міського будинку людей похилого віку та інвалідів за гостинність!

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.