Студенти ЧНУ ім. Петра Могили відвідали Миколаївський міський будинок людей похилого віку та інвалідів


Резиденти Святого Миколая завітали в Миколаївський міський будинок людей похилого віку та інвалідів

17 грудня 2018 року студенти Чорноморського національного університету імені Петра Могили відвідали Миколаївський міський будинок людей похилого віку та інвалідів з привітаннями до Дня Святого Миколая.

«Люди поважного віку – це такі ж діти, для них завжди важлива увага та піклування», – зазначили мешканці Миколаївського міського будинку людей похилого віку та інвалідів.

Кожен зі студентів мав змогу відчути себе Миколайчиком та подарувати частинку свого тепла, а також солодкі подарунки, а учасники університетського театру підготувати для мешканців виставу про студентське життя.

Після вистави студенти поспілкувалися з людьми поважного віку, подарували персоналі подарунки глядачам та організували тестування нових тонометрів.
Як зазначив директор Будинку людей похилого віку та інвалідів, Володимир Власов:

«Зустрічі зі студентами вашого університету кожного разу показує небайдуже ставлення сучасної молоді до людей похилого віку. Після сценки студентів підопічні також хочуть танцювати, забуваючи про те, що деякі з них мають обмеження. Нам дуже приємно, що до нас завітали студенти різних спеціальностей – майбутні лікарі та екологи, соціальні працівники та юристи. Ви робите добру справу! Кожен візит – це для нас вже свято. Ваші подарунки (папір, клейовий пістолет, книги) та увага – це для кожного підопічного можливість зробити вироби власними руками та провести час з користю. Цього разу могилянці подарували нам термоси, тонометри та вітаміни усім поважним мешканцям, а також показали свої акторські таланти та поділились своїм позитивом».

Люди поважного віку радо зустріли гостей та не залишили їх без подарунків – студенти отримали в дар паперові літачки, які зробили мешканці власноруч.

Зустріч було організовано з ініціативи к.пед.н., доцента кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. П. Могили Дмитра Сая, помічника першого проректора Валентини Полуніної та в.о. голови студентського самоврядування Ігоря Горішного. Студентський театр готувався до візиту разом з керівником гуртка – Любов’ю Древіною.

Дякуємо директору та колективу Миколаївського міського будинку людей похилого віку та інвалідів за гостинність!

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …