Студенти ЧНУ ім. Петра Могили відвідали Миколаївський міський будинок людей похилого віку та інвалідів

Резиденти Святого Миколая завітали в Миколаївський міський будинок людей похилого віку та інвалідів

17 грудня 2018 року студенти Чорноморського національного університету імені Петра Могили відвідали Миколаївський міський будинок людей похилого віку та інвалідів з привітаннями до Дня Святого Миколая.

«Люди поважного віку – це такі ж діти, для них завжди важлива увага та піклування», – зазначили мешканці Миколаївського міського будинку людей похилого віку та інвалідів.

Кожен зі студентів мав змогу відчути себе Миколайчиком та подарувати частинку свого тепла, а також солодкі подарунки, а учасники університетського театру підготувати для мешканців виставу про студентське життя.

Після вистави студенти поспілкувалися з людьми поважного віку, подарували персоналі подарунки глядачам та організували тестування нових тонометрів.
Як зазначив директор Будинку людей похилого віку та інвалідів, Володимир Власов:

«Зустрічі зі студентами вашого університету кожного разу показує небайдуже ставлення сучасної молоді до людей похилого віку. Після сценки студентів підопічні також хочуть танцювати, забуваючи про те, що деякі з них мають обмеження. Нам дуже приємно, що до нас завітали студенти різних спеціальностей – майбутні лікарі та екологи, соціальні працівники та юристи. Ви робите добру справу! Кожен візит – це для нас вже свято. Ваші подарунки (папір, клейовий пістолет, книги) та увага – це для кожного підопічного можливість зробити вироби власними руками та провести час з користю. Цього разу могилянці подарували нам термоси, тонометри та вітаміни усім поважним мешканцям, а також показали свої акторські таланти та поділились своїм позитивом».

Люди поважного віку радо зустріли гостей та не залишили їх без подарунків – студенти отримали в дар паперові літачки, які зробили мешканці власноруч.

Зустріч було організовано з ініціативи к.пед.н., доцента кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. П. Могили Дмитра Сая, помічника першого проректора Валентини Полуніної та в.о. голови студентського самоврядування Ігоря Горішного. Студентський театр готувався до візиту разом з керівником гуртка – Любов’ю Древіною.

Дякуємо директору та колективу Миколаївського міського будинку людей похилого віку та інвалідів за гостинність!

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …