Студенти ЧНУ ім. Петра Могили відсвяткували Міжнародний день студентів

Міжнародний день студентів щорічно святкується 17 листопада і студенти ЧНУ приєдналися до святкування, яке провели в нічному клубі «Каприка».

На заході Леонід Клименко привітав студентів та наголосив на талановитості й амбіційності наших студентів та запроппонував створити асоціацію випускників:
«Студенти нашого університету всюди, ви маєте допомагати один одному та підтримувати, Альма-матер – поєднала усіх вас», – зазначив ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко.

Більш як 40 студентів отримали від університету подяки за сумлінне навчання й активну участь у громадському, культурному та мистецькому житті університету, за гідне представлення ЧНУ імені Петра Могили в міських, обласних і Всеукраїнських заходах і з нагоди Міжнародного Дня студента.

Своїх колег також привітали творчі колективи університету: Максим Зайцев, Олена Кравченко та «Могилянка Family», Студентський театр естрадних мініатюр, команда КВК “Прям как ты”. Також танцювальний подарунок підготували студенти Юридичного факультету. По закінченню концерту студенти продовжили святкування танцями та спілкуванням у невимушеній атмосфері.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики