Студенти ЧНУ ім. Петра Могили відсвяткували Міжнародний день студентів

Міжнародний день студентів щорічно святкується 17 листопада і студенти ЧНУ приєдналися до святкування, яке провели в нічному клубі «Каприка».

На заході Леонід Клименко привітав студентів та наголосив на талановитості й амбіційності наших студентів та запроппонував створити асоціацію випускників:
«Студенти нашого університету всюди, ви маєте допомагати один одному та підтримувати, Альма-матер – поєднала усіх вас», – зазначив ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко.

Більш як 40 студентів отримали від університету подяки за сумлінне навчання й активну участь у громадському, культурному та мистецькому житті університету, за гідне представлення ЧНУ імені Петра Могили в міських, обласних і Всеукраїнських заходах і з нагоди Міжнародного Дня студента.

Своїх колег також привітали творчі колективи університету: Максим Зайцев, Олена Кравченко та «Могилянка Family», Студентський театр естрадних мініатюр, команда КВК “Прям как ты”. Також танцювальний подарунок підготували студенти Юридичного факультету. По закінченню концерту студенти продовжили святкування танцями та спілкуванням у невимушеній атмосфері.

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року. Захід відбудеться в рамках проекту «Миколаїв – місто рівності», що реалізується ГО «Майстерня добра». Метою гри є організація та заохочення діалогу …

Пробна гра для новачків Економічного клубу

Зважаючи на те, що дуже багато ФЕНівців цього року гратимуть в Економічний турнір вперше, наступне засідання Клубу стане пробною грою!

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».