Студенти ЧНУ ім. Петра Могили вибороли 1 місце на Всеукраїнських змаганнях з електронного спорту ( у дисципліні Dota 2)


16 листопада в Києві відбувся фінал Першого національного турніру з кіберспорту серед студентів “Ukrainian University Open 2018”, присвячений Міжнародному дню студентів.

У попередніх етапах змагань взяли участь понад 150 команд із 67 ЗВО України, які обирали кращих з кіберспортивних дисциплін Dota 2 та League of Legends.

Збірна команда студентів Факультету комп’ютерних наук, Юридичного факультету та Факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили потрапила у ІІ етап змагань.

Наші студенти показали високий рівень підготовки. Євгеній Прасолов, Володимир Нагель, Дмитро Бондаренко, Ян Таранов, В’ячеслав Бірюк, Владислав Лайс– учасники команди Могилянки, які у фіналі Всеукраїнського кіберспортивного змагання серед закладів вищої освіти України зустрілися з командою з НУК та вибороли 1 місце з рахунком 2:1, повернувшись зі столиці золотими призерами з кіберспортивної дисципліни Dota 2.
В Україні кіберспорт лише починає набирає популярність, а студенти ЧНУ імені Петра Могили вже проявили себе на цій ниві.

Вітаємо з перемогою!

 

Події та оголошення


серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …

вересня
1
Беріть участь у молодіжному обміні в Польщі!

Для участі в молодіжному обміні «We are one family – Polish-Ukrainian dialogue» необхідно 8 учасників! Темою проекту є міжкультурний діалог, а метою є покращення навичок і просування результатів здобутих на проекті в Україні. Де? Поронін, Польща. Коли? 23 вересня – …