Студенти ЧНУ ім. Петра Могили вибороли 1 місце на Всеукраїнських змаганнях з електронного спорту ( у дисципліні Dota 2)

16 листопада в Києві відбувся фінал Першого національного турніру з кіберспорту серед студентів “Ukrainian University Open 2018”, присвячений Міжнародному дню студентів.

У попередніх етапах змагань взяли участь понад 150 команд із 67 ЗВО України, які обирали кращих з кіберспортивних дисциплін Dota 2 та League of Legends.

Збірна команда студентів Факультету комп’ютерних наук, Юридичного факультету та Факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили потрапила у ІІ етап змагань.

Наші студенти показали високий рівень підготовки. Євгеній Прасолов, Володимир Нагель, Дмитро Бондаренко, Ян Таранов, В’ячеслав Бірюк, Владислав Лайс– учасники команди Могилянки, які у фіналі Всеукраїнського кіберспортивного змагання серед закладів вищої освіти України зустрілися з командою з НУК та вибороли 1 місце з рахунком 2:1, повернувшись зі столиці золотими призерами з кіберспортивної дисципліни Dota 2.
В Україні кіберспорт лише починає набирає популярність, а студенти ЧНУ імені Петра Могили вже проявили себе на цій ниві.

Вітаємо з перемогою!

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року. Захід відбудеться в рамках проекту «Миколаїв – місто рівності», що реалізується ГО «Майстерня добра». Метою гри є організація та заохочення діалогу …

Пробна гра для новачків Економічного клубу

Зважаючи на те, що дуже багато ФЕНівців цього року гратимуть в Економічний турнір вперше, наступне засідання Клубу стане пробною грою!

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».