Студенти ЧНУ ім. Петра Могили стали переможцями у номінаціях конкурсу «Кращий студент Миколаєва»

27 березня у концерт-холі «Юність» відбувся фінал конкурсу «Кращий студент Миколаєва», організатором якого виступила Миколаївська міська молодіжна організація «Студентська республіка»

Це регіональний етап змагання «Кращий студент України»,  переможець якого буде боротися за звання кращого на  Всеукраїнському рівні. За звання «Кращого студента Миколаєва 2018 року» боролися п’ять учасників, серед яких була студентка ЧНУ ім. Петра Могили Вікторія Батузова.

Конкурс складався з трьох етапів: відео-візитівка «Герої нашого часу», творчий конкурс та презентація «Добра справа». А сам захід організували у вигляді концерту, на якому були представлені танцювальні, пісенні номери та навіть модний показ.

Під час конкурсу відбулось нагородження талановитих  студентів у шести номінаціях: Кращий студент-медійник 2018 року, Кращій студент-громадський діяч 2018 року, Кращій студент-науковець 2018 року, Кращій студент-спортсмен 2018 року та Кращій студент культурний діяч 2018 року.

Студенти ЧНУ ім. Петра Могили боролися за звання кращих у п’яти номінаціях. Наталія Засядько, студентка спеціальності «Журналістика», стала Кращим студентом-медійником 2018 року, а Олександр Єрмолаєв, студент факультету комп’ютерних наук, став Кращим студентом-програмістом 2018 року.

Вітаємо наших учасників та переможців! Бажаємо подальших успіхів!