Студенти ЧНУ ім. Петра Могили розвивають навички комунікації

Одним з важливих аспектів досягнення успіхів у житті людини є її здатність до соціальної взаємодії та соціальної комунікації.  29 жовтня студенти 261 та 263 груп ЧНУ ім. Петра Могили вийшли на головну вулицю міста, аби переступити через свої страхи та сумніви і розвинути в собі навички комунікації.

Майбутні соціальні працівники у рамках курсу «Комунікації в соціальній сфері» вийшли на вулицю Соборну для розвитку вмінь налаштовувати співрозмовника до позитивного сприйняття своєї особистості та у боротьбі зі страхом заговорити з незнайомими людьми. Ще одна мета цього курсу – передати гарний настрій іншим. Все це студенти робили за допомогою технік “Знайомство з 10-тьма” та «Розповідь про себе природі».

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).