Студенти ЧНУ ім. Петра Могили розвивають навички комунікації

Одним з важливих аспектів досягнення успіхів у житті людини є її здатність до соціальної взаємодії та соціальної комунікації.  29 жовтня студенти 261 та 263 груп ЧНУ ім. Петра Могили вийшли на головну вулицю міста, аби переступити через свої страхи та сумніви і розвинути в собі навички комунікації.

Майбутні соціальні працівники у рамках курсу «Комунікації в соціальній сфері» вийшли на вулицю Соборну для розвитку вмінь налаштовувати співрозмовника до позитивного сприйняття своєї особистості та у боротьбі зі страхом заговорити з незнайомими людьми. Ще одна мета цього курсу – передати гарний настрій іншим. Все це студенти робили за допомогою технік “Знайомство з 10-тьма” та «Розповідь про себе природі».