Студенти ЧНУ ім. Петра Могили привітали представників Територіального центру соціального обслуговування Інгульського району

Творити добро, дарувати гарний настрій і посмішки повинна вміти будь-яка людина. А якщо йдеться про соціальних працівників (особливо тих, хто лише готується ними стати), то, безумовно, не обійтися ще й без ентузіазму, творчої енергії та щирих емоцій.

Саме такі якості виявили студенти кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили 23 грудня під час новорічного свята, організованого для більш ніж 60 підопічних Територіального центру соціального обслуговування Інгульського району міста Миколаєва. Разом зі студентами театрального колективу ЧНУ ім. Петра Могили під керівництвом Любові Древіної студенти подарували справжню новорічну феєрію присутнім.

Щиро вдячні студентам та викладачам кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили Дмитру Саю та Тетяні Поповій, а також керівнику та учасникам студентського театру за подаровані емоції та відчуття чарівної казки напередодні Нового року!