Студенти ЧНУ ім. Петра Могили привітали представників Територіального центру соціального обслуговування Інгульського району

Творити добро, дарувати гарний настрій і посмішки повинна вміти будь-яка людина. А якщо йдеться про соціальних працівників (особливо тих, хто лише готується ними стати), то, безумовно, не обійтися ще й без ентузіазму, творчої енергії та щирих емоцій.

Саме такі якості виявили студенти кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили 23 грудня під час новорічного свята, організованого для більш ніж 60 підопічних Територіального центру соціального обслуговування Інгульського району міста Миколаєва. Разом зі студентами театрального колективу ЧНУ ім. Петра Могили під керівництвом Любові Древіної студенти подарували справжню новорічну феєрію присутнім.

Щиро вдячні студентам та викладачам кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили Дмитру Саю та Тетяні Поповій, а також керівнику та учасникам студентського театру за подаровані емоції та відчуття чарівної казки напередодні Нового року!

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …