Студенти ЧНУ ім. Петра Могили привітали представників Територіального центру соціального обслуговування Інгульського району

Творити добро, дарувати гарний настрій і посмішки повинна вміти будь-яка людина. А якщо йдеться про соціальних працівників (особливо тих, хто лише готується ними стати), то, безумовно, не обійтися ще й без ентузіазму, творчої енергії та щирих емоцій.

Саме такі якості виявили студенти кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили 23 грудня під час новорічного свята, організованого для більш ніж 60 підопічних Територіального центру соціального обслуговування Інгульського району міста Миколаєва. Разом зі студентами театрального колективу ЧНУ ім. Петра Могили під керівництвом Любові Древіної студенти подарували справжню новорічну феєрію присутнім.

Щиро вдячні студентам та викладачам кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили Дмитру Саю та Тетяні Поповій, а також керівнику та учасникам студентського театру за подаровані емоції та відчуття чарівної казки напередодні Нового року!

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.