Студенти ЧНУ ім. Петра Могили привітали представників Територіального центру соціального обслуговування Інгульського району

Творити добро, дарувати гарний настрій і посмішки повинна вміти будь-яка людина. А якщо йдеться про соціальних працівників (особливо тих, хто лише готується ними стати), то, безумовно, не обійтися ще й без ентузіазму, творчої енергії та щирих емоцій.

Саме такі якості виявили студенти кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили 23 грудня під час новорічного свята, організованого для більш ніж 60 підопічних Територіального центру соціального обслуговування Інгульського району міста Миколаєва. Разом зі студентами театрального колективу ЧНУ ім. Петра Могили під керівництвом Любові Древіної студенти подарували справжню новорічну феєрію присутнім.

Щиро вдячні студентам та викладачам кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили Дмитру Саю та Тетяні Поповій, а також керівнику та учасникам студентського театру за подаровані емоції та відчуття чарівної казки напередодні Нового року!

вересня
Запрошуємо на курси вивчення івриту!

Центр вивчення івриту ЧНУ ім. Петра Могили запрошує в нові групи початкового рівня! Заняття початкового рівня будуть у вівторок та четвер о 17:00. Старт навчання 17 вересня 2019 року! Заняття безкоштовні!

Шукаємо волонтерів!

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили шукає волонтерів для проведення заходів з нагоди Дня міста. Охочих взяти участь в організації та святкуванні просимо звернутись за телефоном (067) 117-50-26, Юлія.

вересня
Запрошуємо взяти участь в еко-квесті до Дня міста

Хочеш зробити подарунок Миколаєву на День народження? Пропонуємо тобі стати частиною святкування Дня міста, але для міста. Цей квест для тебе, якщо: Ти хочеш отримати не тільки теоретичні, але і практичні знання, як врятувати Землю в домашніх умовах. Любиш працювати в …