Студенти-члени гуртка «Світ фінансів» факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили відвідали онлайнову екскурсію до музею грошей Національного банку України


3 червня 2022 року відбулася віртуальна екскурсія до музею грошей Національного банку України для студентів-членів гуртка «Світ фінансів».

Віртуальний тур провела співробітниця музею Марта Костів.

Під час віртуального туру музеєм студенти дізналися про особливості архітектури та історію створення будівлі НБУ. Побачили експонати музею, які відображають більш як тисячолітню історію гривні та інших грошових знаків, які перебували в обігу в різні часи на території України.

Крім того, цікаво було дізнатися з чого виготовляють українські банкноти та скільки часу вони перебувають в обігу, а також про процес утилізації непридатних для обігу банкнот.

Також учасники екскурсії мали можливість побачити ювілейні та пам’ятні монети України. Особливо вразила монета, присвячена Євро-2012, яка має вагу півкілограма золота і оцінюється в більше ніж мільйон гривень.

Студенти та викладачі ЧНУ імені Петра Могили безмежно вдячні за можливість онлайн екскурсії музеєм грошей та віримо, що після перемоги обов’язково відвідаємо його наживо.

Екскурсію організувала старша викладачка кафедри фінансів і кредиту Світлана Лушко, за ініціативи завідувачки кафедри, доцентки                   Катерини Черненок.

Події та оголошення


липня
4
Кафедра екології ЧНУ імені Петра Могили запрошує на семінар-практикум “Як писати мотиваційний лист”

Кафедра екології ЧНУ імені Петра Могили запрошує на семінар-практикум “Як писати мотиваційний лист”. Коли? – 4 липня (понеділок) 2022 року. Початок о 17:00. Де? – Платформа Zoom Ідентифікатор конференції: 835 5670 0990 Код доступу: Db05xH Цільова аудиторія: втупники на магістерські …

липня
5
Факультет комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує абітурієнтів на онлайнову зустріч

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує абітурієнтів на онлайн-зустріч. Коли? – 5 липня 2022. Початок об 11:00. Де? – Онлайнова зустріч. Під час заходу можна дізнатися про ряд важливих питань, зокрема: –особливості освітніх програм та спеціальностей; …

червня
21
Про проведення Міжнародної наукової конференції “Балто-Чорноморський союз: історія та виклики” в ЧНУ імені Петра Могили

21 червня 2022 року Українсько-Польський науково-дослідний інститут, кафедра історії та кафедра соціології і політології ЧНУ імені Петра Могили провели Міжнародну наукову конференцію «Балто-Чорноморський союз : історія та виклики» у межах щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум – 2022: стратегії країн …