Студенти-члени гуртка «Світ фінансів» факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили відвідали онлайнову екскурсію до музею грошей Національного банку України

3 червня 2022 року відбулася віртуальна екскурсія до музею грошей Національного банку України для студентів-членів гуртка «Світ фінансів».

Віртуальний тур провела співробітниця музею Марта Костів.

Під час віртуального туру музеєм студенти дізналися про особливості архітектури та історію створення будівлі НБУ. Побачили експонати музею, які відображають більш як тисячолітню історію гривні та інших грошових знаків, які перебували в обігу в різні часи на території України.

Крім того, цікаво було дізнатися з чого виготовляють українські банкноти та скільки часу вони перебувають в обігу, а також про процес утилізації непридатних для обігу банкнот.

Також учасники екскурсії мали можливість побачити ювілейні та пам’ятні монети України. Особливо вразила монета, присвячена Євро-2012, яка має вагу півкілограма золота і оцінюється в більше ніж мільйон гривень.

Студенти та викладачі ЧНУ імені Петра Могили безмежно вдячні за можливість онлайн екскурсії музеєм грошей та віримо, що після перемоги обов’язково відвідаємо його наживо.

Екскурсію організувала старша викладачка кафедри фінансів і кредиту Світлана Лушко, за ініціативи завідувачки кафедри, доцентки                   Катерини Черненок.