Студенти 3 курсу українських університетів запрошуються на науково-дослідницьке стажування в Канаді в 2020 році!

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з України, Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії та Тунісу для дослідницького стажування в Канаді. З травня по вересень кожного року учасники, що пройшли відбір, беруть участь в 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук.

Кінцевий термін подачі заявок – 18 вересня 2019 року.

Ознайомитися з проектами можна за посиланням.

Щоб подати заявку на участь в конкурсі вам потрібно:

Заповнити онлайн заявку можна тут.

До онлайн-заяви додати документи:

• СV з описом ваших наукових інтересів;
  • Рекомендаційний лист від наукового керівника з вашого університету;
  • Виписка з оцінками англійською мовою;

Можна починати підбирати ідеальний для вас проект, готувати СV та пильно слідкувати за оновленнями на сторінці ФБ.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році