Студентам-філологам: Запрошуємо на відкриту зустріч, присвячену початку навчання в ЧНУ імені Петра Могили

Шановні першокурсники факультету філології Чорноморського національного університету імені Петра Могили!

Вітаємо вас в дружньому колективі студентів-філологів.

Сподіваємося, цей день стане особливим святом для Вас, адже на кожного з вас очікують перші приємні хвилювання довгоочікуваного й невгамовного студентського життя. І хоч війна вносить свої корективи в повсякденне життя та навчання, перший рік в університеті стане відправною точкою до підкорення нових вершин!

Нехай прагнення до знань та самовдосконалення постійно зростають, нехай навчання в університеті буде успішним та приносить задоволення, нехай ви станете затребуваними фахівцями, і найголовніше – нехай роки студентства будуть насичені найяскравішими подіями, які буде безмежно приємно згадати до найменших дрібниць!

Терпіння вам та наполегливості, енергії та натхнення, вдачі та успіхів!

Запрошуємо вас на урочисту традиційну посвяту в першокурсники, що відбудеться 30 вересня 2022 року о 15:00.

Долучитися можна за посиланням.

Код доступа: R5Uz0g