Студентам факультету комп`ютерних наук: Найпопулярніші ІТ-спеціальності на 2022 рік від Американської технологічної платформи Venture Beat

Наразі ІТ-сфера є однією з найпопулярніших галузей підготовки майбутніх спеціалістів та напрямків праці, зацікавлення в комп’ютерних напрямках дедалі зростає. Пропонуємо топ-5 IT-спеціальностей, які користуватимуться найбільшим попитом серед роботодавців у 2022 році від Американської технологічної платформи Venture Beat.

Спеціаліст із кібербезпеки називають «білим хакером», адже він захищає компанії від атак зі сторони хакерів, а користувачів – від крадіжки їхніх даних. Щоб бути спеціалістом із кібербезпеки, треба знатися на комп’ютерній криміналістиці, уміти вирішувати проблеми безпеки на різних платформах та мати гарні комунікативні навички.

Java-розробник – людина, яка створює веб-додатки, програми та програмне забезпечення, вона залучена на усіх етапах розробки продукту. Обов’язки фахівця можуть варіюватися, це залежить від компанії та конкретної посади, але у будь-якому разі він має добре розробляти коди та стежити за продуктивністю додатків.

Cloud-архітектор займається розробкою дизайну хмарних додатків, моніторингом «хмари» та керуванням ними. Обов’язковими вимогами до спеціаліста є знання мов програмування Python, Ruby і Elixir, наявність досвіду роботи в IT-інженерії, а також володіння лідерськими якостями.

Product-Менеджер стежить за розвитком проєкту, починаючи від етапу планування до його реалізації. Фахівець контролює виконання завдань іншими працівниками, тому йому потрібні досвід в управлінні персоналом, аналітичні здібності, а також вміння працювати із інструментами на кшталт PivotalTracker і Jira.

Спеціаліст із даних, або Data Scientist

Використовує машинне навчання для того, щоб прогнозувати й аналізувати дані. Він має визначати проблеми в аналітиці даних, правильно визначати набори набори даних і змінних, а також збирати великі набори даних і повідомляти про результати свого аналізу.

На факультеті комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили можна отримати ґрунтовну базу знань, умінь та навичок, тож не пропускайте можливість!