Студентам ЧНУ імені Петра Могили: оголошується набір на осінній семестр навчання в університеті Саарланда (Німеччина)

До уваги студентів! Розпочато конкурсний відбір для семестрового навчання за програмою академічної мобільності студентів Erasmus+. Саарландський університет (Німеччина) пропонує навчання протягом осіннього семестру 2023-2024 н.р. з виплатою стипендії у розмірі 850€ та компенсацією проїзду.

Для участі у конкурсному відборі надайте наступні документи:

1. заява на ім’я ректора (з візою декана та планово-фінансового відділу);
  2. скан-копія першої сторінки закордонного паспорту;
  3. CVзаструктурою Europass (англійською мовою, приклад за посиланням);
  4. Motivation Letter (англійською мовою);
  5. Students Certificate (довідка з деканату про те, що Ви є студентом, англійською мовою);
  6. Transсript of Records (виписка оцінок за весь період навчання з деканату, англійською мовою);
  7. сертифікат, що підтверджує володіння англійською мовою на рівні В2 (за наявності; якщо сертифікату немає, то Вам необхідно буде пройти мовний тест).

Дедлайн  подання документів  21 квітня 2023!

За детальною інформацією та для подання пакету документів на участь конкурсному відборі звертайтеся до Відділу Міжнародних зв’язків Чорноморського національного університету імені Петра Могили ауд. 1-114(2), fordep@chmnu.edu.ua

Усі найсвіжіші новини стосовно академічної мобільності можна знайти в Telegram-каналі Відділу Міжнародних зв’язків.