Студента ЧНУ ім. Петра Могили було обрано керівником Миколаївського осередку ГО “Українська асоціація студентів”

9 вересня відбулись вибори керівника Миколаївського осередку ГО Українська асоціація студентів. Перемогу здобув  студент Медичного інституту Чорноморського національного університету імені Петра Могили Богдан Заритов.

Українська асоціація студентів (УАС) – це національна громадська організація, котра захищає права студентів як і в цілому на рівні України, так і у Європі. УАС об’єднує органи студентського самоврядування, студентські громадські організації, студентські клуби та наукові товариства, що діють у ЗВО України, та є єдиною українською студентською організацією, що визнана як національне об’єднання студентів України міжнародною спільнотою.

Вітаємо Богдана Заритова, бажаємо успіхів та натхнення!

Детальніше про діяльність УАС можна дізнатися за посиланням