Студента ЧНУ ім. Петра Могили було обрано керівником Миколаївського осередку ГО “Українська асоціація студентів”


9 вересня відбулись вибори керівника Миколаївського осередку ГО Українська асоціація студентів. Перемогу здобув  студент Медичного інституту Чорноморського національного університету імені Петра Могили Богдан Заритов.

Українська асоціація студентів (УАС) – це національна громадська організація, котра захищає права студентів як і в цілому на рівні України, так і у Європі. УАС об’єднує органи студентського самоврядування, студентські громадські організації, студентські клуби та наукові товариства, що діють у ЗВО України, та є єдиною українською студентською організацією, що визнана як національне об’єднання студентів України міжнародною спільнотою.

Вітаємо Богдана Заритова, бажаємо успіхів та натхнення!

Детальніше про діяльність УАС можна дізнатися за посиланням

 

Події та оголошення


листопада
26
Запрошуємо на вебінари від ресурсу Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки

Запрошуємо науковців та всіх бажаючих на безкоштовні вебінари від  ресурсів Web of Science Group Clarivate Analytics!   26 листопада, вівторок 16:15 Тема:Пошук та аналіз наукової літератури на платформі Web of Science. Реєстрація за посиланням.   27 листопада, середа 16:15 Тема: Публікаційна стратегія науковця. Реєстрація за посиланням. …

листопада
22
Запрошуємо на відкриту лекцію в рамках роботи клубу практичної соціальної роботи Social Work Practice Club

22 листопада 2019 року відбудеться відкрита лекція «Implementation of Principles of Social Justice in the USA». Спікер: Sonya Geba – стипендіантка програми міжнародних академічних обмінів імені Фулбрайта, Браунський університет (Brown University). Чекаємо на вас о 12:30, аудиторія 10-109.

листопада
28
Наукова бібліотека імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література»

Шановні друзі! У продовження проекту «lectorium» запрошуємо на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література». Лекція відбудеться 28 листопада у приміщенні Філологічної бібліотеки (11 корпус, цокольний поверх). Початок о 14:00. Не пропустіть свій шанс зануритися у світ таємничого та незвичайного!