Студента ЧНУ ім. Петра Могили було обрано керівником Миколаївського осередку ГО “Українська асоціація студентів”


9 вересня відбулись вибори керівника Миколаївського осередку ГО Українська асоціація студентів. Перемогу здобув  студент Медичного інституту Чорноморського національного університету імені Петра Могили Богдан Заритов.

Українська асоціація студентів (УАС) – це національна громадська організація, котра захищає права студентів як і в цілому на рівні України, так і у Європі. УАС об’єднує органи студентського самоврядування, студентські громадські організації, студентські клуби та наукові товариства, що діють у ЗВО України, та є єдиною українською студентською організацією, що визнана як національне об’єднання студентів України міжнародною спільнотою.

Вітаємо Богдана Заритова, бажаємо успіхів та натхнення!

Детальніше про діяльність УАС можна дізнатися за посиланням

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …