Студент юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили реалізував правопросвітницький проєкт

Школа муніципального права – проєкт #Волонтера_системи_БПД Артема Кривцова, який є студентом юридичного факультету нашого університету, реалізували 15 травня у м. Миколаєві.

Правопросвітницький проєкт впроваджено за підтримки Миколаївської міської ради, а організаторами проєкту  виступили  ГО «Центр політичного навчання», ГО «Молодіжний центр наукової діяльності» та Регіональний центр з надання БВПД у Миколаївській області.

В рамках проєкту, молоді Миколаєва, розповіли про електронні новації у сфері муніципального права, етичну поведінку та юридичну відповідальність посадових осіб місцевого самоврядування, інститут радників голів місцевих рад, нові тенденції правового забезпечення депутатського корпусу місцевої ради та роль поліції у сфері муніципального права.

Також Сергій Стужук – президент International Research University, провів для учасників заходу тренінг «П’ять  трендів успішного виступу».

Молоді миколаївці мали можливість поспілкуватися  зі спікерами – юристами, депутатами та представниками громадських організацій, поставити запитання та отримати на них відповіді.