Студент Юридичного факультету ЧНУ ім. Петра Могили посів призове місце в конкурсі від Комітету зі стратегічного розвитку та вдосконалення законодавства в галузі торговельного мореплавства Ради адвокатів Миколаївської області

26 квітня 2019 року на засіданні Ради адвокатів Миколаївської області відбулось нагородження переможців конкурсу серед студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах міста Миколаєва за кращу студентську наукову роботу на тему «Проблемні питання законодавства України в галузі торговельного мореплавства та шляхи їхнього вирішення».

Конкурс проведено Комітетом зі стратегічного розвитку та вдосконалення законодавства в галузі торговельного мореплавства Ради адвокатів Миколаївської області.

Студент Юридичного факультету ЧНУ ім. Петра Могили, Олександр Ткач, взяв участь у конкурсі та посів 2 місце. Науковий керівник – кандидат юридичних наук, доцент Людмила Мамчур. Олександр написав роботу на тему «Правові аспекти допустимості електронного коносамента у міжнародних морських перевезеннях», у якій проаналізував допустимість, правову природу електронного коносамента. А також визначив міжнародні стандарти обігу такого документу та дослідив сучасні технології, що використовуються при обміні е-коносаментами та встановив можливість та перспективи використання е-коносамента українськими контрагентами та необхідність правової регламентації такого використання в законодавстві України.

Переможців конкурсу нагороджував голова Ради адвокатів Миколаївської області В’ячеслав Антипченко.

Вітаємо студента Могилянки та бажаємо подальших успіхів та натхнення!