Студент Юридичного факультету ЧНУ ім. Петра Могили посів призове місце в конкурсі від Комітету зі стратегічного розвитку та вдосконалення законодавства в галузі торговельного мореплавства Ради адвокатів Миколаївської області


26 квітня 2019 року на засіданні Ради адвокатів Миколаївської області відбулось нагородження переможців конкурсу серед студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах міста Миколаєва за кращу студентську наукову роботу на тему «Проблемні питання законодавства України в галузі торговельного мореплавства та шляхи їхнього вирішення».

Конкурс проведено Комітетом зі стратегічного розвитку та вдосконалення законодавства в галузі торговельного мореплавства Ради адвокатів Миколаївської області.

Студент Юридичного факультету ЧНУ ім. Петра Могили, Олександр Ткач, взяв участь у конкурсі та посів 2 місце. Науковий керівник – кандидат юридичних наук, доцент Людмила Мамчур. Олександр написав роботу на тему «Правові аспекти допустимості електронного коносамента у міжнародних морських перевезеннях», у якій проаналізував допустимість, правову природу електронного коносамента. А також визначив міжнародні стандарти обігу такого документу та дослідив сучасні технології, що використовуються при обміні е-коносаментами та встановив можливість та перспективи використання е-коносамента українськими контрагентами та необхідність правової регламентації такого використання в законодавстві України.

Переможців конкурсу нагороджував голова Ради адвокатів Миколаївської області В’ячеслав Антипченко.

Вітаємо студента Могилянки та бажаємо подальших успіхів та натхнення!

Події та оголошення


Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.

липня
20
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …

липня
16
Запрошуємо на захід “Мова об’єднує”

16 липня 2019 року набирає чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»!