Студент Юридичного факультету ЧНУ ім. Петра Могили посів призове місце в конкурсі від Комітету зі стратегічного розвитку та вдосконалення законодавства в галузі торговельного мореплавства Ради адвокатів Миколаївської області


26 квітня 2019 року на засіданні Ради адвокатів Миколаївської області відбулось нагородження переможців конкурсу серед студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах міста Миколаєва за кращу студентську наукову роботу на тему «Проблемні питання законодавства України в галузі торговельного мореплавства та шляхи їхнього вирішення».

Конкурс проведено Комітетом зі стратегічного розвитку та вдосконалення законодавства в галузі торговельного мореплавства Ради адвокатів Миколаївської області.

Студент Юридичного факультету ЧНУ ім. Петра Могили, Олександр Ткач, взяв участь у конкурсі та посів 2 місце. Науковий керівник – кандидат юридичних наук, доцент Людмила Мамчур. Олександр написав роботу на тему «Правові аспекти допустимості електронного коносамента у міжнародних морських перевезеннях», у якій проаналізував допустимість, правову природу електронного коносамента. А також визначив міжнародні стандарти обігу такого документу та дослідив сучасні технології, що використовуються при обміні е-коносаментами та встановив можливість та перспективи використання е-коносамента українськими контрагентами та необхідність правової регламентації такого використання в законодавстві України.

Переможців конкурсу нагороджував голова Ради адвокатів Миколаївської області В’ячеслав Антипченко.

Вітаємо студента Могилянки та бажаємо подальших успіхів та натхнення!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …