Студент Юридичного факультету ЧНУ ім. Петра Могили посів призове місце в конкурсі від Комітету зі стратегічного розвитку та вдосконалення законодавства в галузі торговельного мореплавства Ради адвокатів Миколаївської області

26 квітня 2019 року на засіданні Ради адвокатів Миколаївської області відбулось нагородження переможців конкурсу серед студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах міста Миколаєва за кращу студентську наукову роботу на тему «Проблемні питання законодавства України в галузі торговельного мореплавства та шляхи їхнього вирішення».

Конкурс проведено Комітетом зі стратегічного розвитку та вдосконалення законодавства в галузі торговельного мореплавства Ради адвокатів Миколаївської області.

Студент Юридичного факультету ЧНУ ім. Петра Могили, Олександр Ткач, взяв участь у конкурсі та посів 2 місце. Науковий керівник – кандидат юридичних наук, доцент Людмила Мамчур. Олександр написав роботу на тему «Правові аспекти допустимості електронного коносамента у міжнародних морських перевезеннях», у якій проаналізував допустимість, правову природу електронного коносамента. А також визначив міжнародні стандарти обігу такого документу та дослідив сучасні технології, що використовуються при обміні е-коносаментами та встановив можливість та перспективи використання е-коносамента українськими контрагентами та необхідність правової регламентації такого використання в законодавстві України.

Переможців конкурсу нагороджував голова Ради адвокатів Миколаївської області В’ячеслав Антипченко.

Вітаємо студента Могилянки та бажаємо подальших успіхів та натхнення!

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили