Студент шостого курсу ЧНУ імені Петра Могили Ігор Сябро долучився до програми з оцифрування документів у Державному архіві Чернівецької області


Студент шостого курсу спеціальності 032 «Історія та археологія» Чорноморського національного університету імені Петра Могили Ігор Сябро долучився до програми з оцифрування документів у Державному архіві Чернівецької області.

Ця програма передбачає копіювання понад 30 тисяч одиниць зберігання обсягом близько 1,5 млн аркушів. Документи оцифровують у межах співробітництва центральних та обласних державних архівів з корпорацією FamilySearch International (США).

FamilySearch International – це некомерційна сімейно-історична організація, діяльність якої присвячена об’єднанню поколінь, яку було засновано в 1894 році як Генеалогічне товариство штату Юта, з часом організація значно розширилася, і в результаті реорганізації її було перейменовано у FamilySearch. Сьогодні FamilySearch International співпрацює з більше ніж 10 000 архівами світу, серед яких 33 архівні установи країн Європи, а саме Австрія, Бельгія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Латвія, Литва, Нідерланди, Норвегія, Швеція, Швейцарія, а також найближчі сусіди та партнери України, у тому числі в архівній сфері – Угорщина, Польща, Словаччина, Словенія, Чехія.

Основною метою співробітництва корпорації з архівними службами світу є реалізація спільних інформаційно-гуманітарних проєктів, провідним серед яких є створення цифрового фонду користування на документи генеалогічного характеру, що зберігаються в архівних установах та розширення доступу для користувачів до інформації оцифрованих архівних документів у режимі онлайн.

Бажаємо успіхів, плідної роботи та позитивних результатів нашому студенту!

Події та оголошення


серпня
19
Юридичний факультет ЧНУ імені Петра Могили запрошує стейкхолдерів на круглий стіл для обговорення проєкту ОПП «Право» магістерського рівня вищої освіти за спеціальністю 081 «Право»

Юридичний факультет ЧНУ імені Петра Могили запрошує стейкхолдерів на круглий стіл для обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Право» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 081 «Право». Коли? – 19 серпня 2022 року Де? – Zoom-конференція Відгуки на освітньо-професійну програму також …

липня
7
Запрошуємо на День відкритих дверей на факультеті фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на День відкритих дверей на факультеті фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили! Коли? – 07 липня 2022 Початок о 15.00 Де? – Онлайнова зустріч Ідентифікатор конференції: 3106988262 Пароль: JP1aZb Майбутні студенти, Факультет фізичного виховання і спорту ЧНУ …