Студент п’ятого курсу факультету фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили Олег Кухарик завоював олімпійську ліцензію на чемпіонаті світу в Дуйсбургу

Студент п’ятого курсу факультету фізичного виховання і спорту Чорноморського національного університету імені Петра Могили Олег Кухарик у складі Збірної України завоював олімпійську ліцензію на чемпіонаті світу в Дуйсбургу.

Так, уперше з 2000 року наша команда буде представлена в чоловічій байдарці на Олімпійських іграх 2024 року в Парижі.

Українські байдарники Олег Кухарик, Дмитро Даниленко, Ігор Трунов, Іван Семикін підтвердили статус одного з фаворитів змагань, завоювавши бронзу на дистанції 500 метрів, а разом із тим і омріяну олімпійську ліцензію для чоловічої байдарки. Підготував екіпаж миколаївський тренер Олександр Сімонов.

Нагадуємо, що востаннє перемогу українці виборювали в Сіднеї-2000, коли в К1-1000 виступав Владислав Терещенко).

До речі, уже третій рік поспіль четвірка байдарників Олег Кухарик, Дмитро Даниленко, Ігор Трунов, Іван Семикін представлені на п’єдесталі чемпіонату світу. Такого не вдавалося нікому в історії українського веслування.