Студент Могилянки взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Історичні мідраші Північного Причорномор’я»


З 15 по 17 квітня 2019 року пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Історичні мідраші Північного Причорномор’я». У конференції взяв участь студент 2 курсу ЧНУ ім. Петра Могили ігор Сябро, який виступив із доповіддю на тему «Знищення єврейського населення під час окупації Миколаївщини (1941-1944 рр.)».

Міжнародна науково-практична конференція «Історичні мідраші Північного Причорномор’я» проводиться щорічно з квітня 2012 р. на базі Навчально-наукового інституту історії, політології МНУ ім. В Сухомлинського. Особливу увагу учасники конференції приділяють проблемі персоналізації історії. Традиційними стали фундаментальні доповіді в галузі дослідження раніше невідомих біографічних даних про видатних євреїв Півдня України, які залишили значний слід у розвитку міста Миколаєва, в тому числі.

Цього року основною темою заходу було «Єврейське  населення  України  в  1917-1921рр.: мілітарні події та наслідки Громадянської війни».

Також у межах конференції цього року відбулись круглі столи за темами  «До  проблеми  вивчення історії Голокосту  в  Україні: документи, факти, цифри» та  «Історія єврейських волонтерських рухів у сучасній Україні», а також виставка  наукової  літератури  «Актуальні проблеми історії єврейських общин України».

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …