Студент Могилянки взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Історичні мідраші Північного Причорномор’я»


З 15 по 17 квітня 2019 року пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Історичні мідраші Північного Причорномор’я». У конференції взяв участь студент 2 курсу ЧНУ ім. Петра Могили ігор Сябро, який виступив із доповіддю на тему «Знищення єврейського населення під час окупації Миколаївщини (1941-1944 рр.)».

Міжнародна науково-практична конференція «Історичні мідраші Північного Причорномор’я» проводиться щорічно з квітня 2012 р. на базі Навчально-наукового інституту історії, політології МНУ ім. В Сухомлинського. Особливу увагу учасники конференції приділяють проблемі персоналізації історії. Традиційними стали фундаментальні доповіді в галузі дослідження раніше невідомих біографічних даних про видатних євреїв Півдня України, які залишили значний слід у розвитку міста Миколаєва, в тому числі.

Цього року основною темою заходу було «Єврейське  населення  України  в  1917-1921рр.: мілітарні події та наслідки Громадянської війни».

Також у межах конференції цього року відбулись круглі столи за темами  «До  проблеми  вивчення історії Голокосту  в  Україні: документи, факти, цифри» та  «Історія єврейських волонтерських рухів у сучасній Україні», а також виставка  наукової  літератури  «Актуальні проблеми історії єврейських общин України».

Події та оголошення


Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.  

серпня
5
Відбудеться XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді

З 22 по 27 серпня 2019 року у с. Коблеве Березанського району Миколаївської області триватиме XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді (на базі навчально-оздоровчого табору «Політехнік-3»). Організатори заходу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація …

липня
20
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …