Студент Могилянки взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Історичні мідраші Північного Причорномор’я»


З 15 по 17 квітня 2019 року пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Історичні мідраші Північного Причорномор’я». У конференції взяв участь студент 2 курсу ЧНУ ім. Петра Могили ігор Сябро, який виступив із доповіддю на тему «Знищення єврейського населення під час окупації Миколаївщини (1941-1944 рр.)».

Міжнародна науково-практична конференція «Історичні мідраші Північного Причорномор’я» проводиться щорічно з квітня 2012 р. на базі Навчально-наукового інституту історії, політології МНУ ім. В Сухомлинського. Особливу увагу учасники конференції приділяють проблемі персоналізації історії. Традиційними стали фундаментальні доповіді в галузі дослідження раніше невідомих біографічних даних про видатних євреїв Півдня України, які залишили значний слід у розвитку міста Миколаєва, в тому числі.

Цього року основною темою заходу було «Єврейське  населення  України  в  1917-1921рр.: мілітарні події та наслідки Громадянської війни».

Також у межах конференції цього року відбулись круглі столи за темами  «До  проблеми  вивчення історії Голокосту  в  Україні: документи, факти, цифри» та  «Історія єврейських волонтерських рухів у сучасній Україні», а також виставка  наукової  літератури  «Актуальні проблеми історії єврейських общин України».

Події та оголошення


березня
4
Запрошуємо на відкриття виставки «Уламки раю на Землі»

Збірна виставка сучасного українського живопису. Відкриття відбудеться в середу 4 березня о 15:00 у галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили. Виставка присвячена до 8 березня.

березня
4
Запрошуємо на Майстер-клас з теми: ” Кар’єра судді. Професія чи покликання?”

Професія Судді — мрія багатьох студентів-правників. Якщо ти теж зацікавлений у цій посаді, то Центр правничої кар’єри Миколаївського осередку Ліги студентів АПУ запрошує тебе на Майстер-клас з теми: “КАР’ЄРА СУДДІ. Професія чи покликання?” Своїм досвідом поділиться суддя Центрального районного суду …

березня
9
Стажування в рамках проєкту «Хаб медіа мобільності» у Києві

Запрошуємо студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів України взяти участь у 15-денному стажуванні в редакціях провідних медіа в Києві. Учасники журналістської інтернатури опанують інтенсивний практичний курс з виготовлення інформаційних продуктів для конвергентних редакцій, радіо, ТБ, …