Студент Могилянки в складі команди посів перше місце у першості Миколаївської області з бліцу


14 грудня 2019 року в бібліотеці ЧНУ імені Петра Могили відбулась командна першість Миколаївської області серед юнаків та дівчат з бліцу (шахи). Команда «Inland Empire» (Внутрішня Імперія) посіла 1 місце. До складу команди крім Владислава Сидорика, Владислава Ларкіна та Артема Бандура, входить і студент факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили Андрій Паламарчук. Студент показав гідний результат і не програв жодної гри у змаганнях між університетами Миколаєва.

Вітаємо з чудовим результатом та бажаємо успіху у подальших змаганнях!

Результати змагань.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …