Студент Могилянки представляв університет у рамках конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань «Біотехнології»

Студент 4 курсу спеціальності «Приладобудування» Андрій Кравцов представляв ЧНУ ім. Петра Могили  в рамках конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань «Біотехнології».

Конкурс проводився у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» у місті Києві. Робота Андрія на тему «Пристрій для електростимуляції стовбура спинного мозку» виконана під керівництвом старшого викладача кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Ольги Яремчук. Тема роботи пов’язана з актуальними проблемами лікування хвороб хребта, зацікавила журі конкурсу та визвала бурхливе обговорення.

Пишаємося нашими студентами!

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили