Студент Могилянки представляв університет у рамках конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань «Біотехнології»

Студент 4 курсу спеціальності «Приладобудування» Андрій Кравцов представляв ЧНУ ім. Петра Могили  в рамках конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань «Біотехнології».

Конкурс проводився у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» у місті Києві. Робота Андрія на тему «Пристрій для електростимуляції стовбура спинного мозку» виконана під керівництвом старшого викладача кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Ольги Яремчук. Тема роботи пов’язана з актуальними проблемами лікування хвороб хребта, зацікавила журі конкурсу та визвала бурхливе обговорення.

Пишаємося нашими студентами!

Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.

липня
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …

липня
Запрошуємо на захід “Мова об’єднує”

16 липня 2019 року набирає чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»!