Студент Могилянки представляв університет у рамках конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань «Біотехнології»

Студент 4 курсу спеціальності «Приладобудування» Андрій Кравцов представляв ЧНУ ім. Петра Могили  в рамках конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань «Біотехнології».

Конкурс проводився у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» у місті Києві. Робота Андрія на тему «Пристрій для електростимуляції стовбура спинного мозку» виконана під керівництвом старшого викладача кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Ольги Яремчук. Тема роботи пов’язана з актуальними проблемами лікування хвороб хребта, зацікавила журі конкурсу та визвала бурхливе обговорення.

Пишаємося нашими студентами!