Студент Могилянки посів 2 місце на Чемпіонаті Світу з сумо в Турції

Студенти Могилянки продовжують здобувати перемоги не лише в Україні, а і за її межами. Так, студент факультету фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили Хлюстін Анатолій здобув 2 місце на Чемпіонаті Світу з сумо в Турції у ваговій категорії до 85 кг.
Вітаємо з відмінним результатом та бажаємо подальших успіхів у спорті!

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …