Студент Могилянки посів 2 місце на Чемпіонаті Світу з сумо в Турції

Студенти Могилянки продовжують здобувати перемоги не лише в Україні, а і за її межами. Так, студент факультету фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили Хлюстін Анатолій здобув 2 місце на Чемпіонаті Світу з сумо в Турції у ваговій категорії до 85 кг.
Вітаємо з відмінним результатом та бажаємо подальших успіхів у спорті!

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.