Студент-міжнародник Хікматулла Тіллаєв посів перше місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

12 березня 2024 року в Національному університеті біоресурсів і природокористування України на базі кафедри міжнародних відносин і суспільних наук відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» у якому взяли участь понад 50 учасників із закладів вищої освіти.

Студент-міжнародник четвертого курсу ЧНУ імені Петра Могили – Хікматулла Тіллаєв посів почесне перше місце, продемонструвавши високий рівень знань та фахової підготовки у сфері міжнародних відносин (відзначимо, що перше місце також посіла студентка НУБіП України).

Професорсько-викладацький склад кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики вітає Хікматуллу з перемогою, пишається ним і бажає збагачення знань та підкорення нових вершин!

Більш детальна інформація про результати олімпіади – на сайті НУБіП України.

Дякуємо колегам за організацію, проведення олімпіади і за запрошення наших студентів до участі.