Студент-міжнародник Денис Долюк взяв участь у поході від організації Українських студентів за свободу

З 27 вересня по 3 жовтня 2023 року Денис Долюк студент-міжнародник 391 групи взяв участь у поході від організації Українських студентів за свободу. Мета якого – згадати загиблих учасників організації та тих хто зараз воює. Денис разом із однодумцями, учасниками-організації підкорили три гірські вершини – Петрос, Говерла та Піп Іван.

«Чотири дні ми жили в умовах походу, палатки, сублімована їжа та мала кількість води, всі вершини підкорені. Нас було 60 учасників і хоч не всі змогли підкорити заплановані вершини – ми все зробили. Це було незабутньо!», – поділився враженнями Денис.

Дякуємо Денису за стійку громадянську позицію та бажаємо підкорення нових вершин – як гірських, так і академічних!