Студент-міжнародник ЧНУ імені Петра Могили – автор фільму, що переміг на міжнародному конкурсі

Одним «по-карантинному» весняним днем було дуже приємно побачити на сторінках миколаївської міської газети «Вечерний Николаев» публікацію про нашого студента першого курсу спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Геннадія Семенова.

Гена є автором фільму «Герой нашого часу», який було створено спільно з МСШ «Академія дитячої творчості», випускником якої є вже наш студент. Фільм отримав перемогу у ХХІІІ International School Media Competition в номінації «Кращий матеріал про Воїнів-Героїв». Героєм фільму став відомий миколаївець, археолог, старший викладач МНУ імені В. О. Сухомлинського, учасник АТО, замкомандира роти окремої аеромобільної 79-ої бригади Олександр Смирнов.

Зважаючи на те, що нагорода знайшла свого володаря, факультету політичних наук приємно усвідомлювати, що наші студенти є багатогранними особистостями. Гена є одним із найкращих студентів на курсі за результатами першої сесії і старший викладач кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики, кандидат політичних наук, Тихоненко Ірина Вікторівна вирішила взяти у нього інтерв’ю. Хоч і за допомогою дистанційних технологій, але розмова вийшла живою, натхненною та досить продуктивною.

– Чи був складним процес роботи над фільмом і чи зараз кінематограф є у Вашому житті?

Все вимагає зусиль. Було бажання перемогти у конкурсі, мав хорошу команду та підтримку. Був вже досвід створення відео-роликів, матеріалів на різні соціальні тематики. Зараз на перше місце в житті вийшло навчання, проте, можна сказати, що створення відео – це все ж таки хобі.

– Чому Ви обрали спеціальність «Міжнародні відносини»?

Знаєте, мені цікаво дізнаватися про різні країни, їх політику, розбиратися у тому, що ж відбувається у світі. І звичайно подобається, що є вивчення іноземних мов.

– Що подобається в студентському житті, в університеті?

Це вир подій, активне залучення студентів до різних заходів, проєктів та конкурсів. Це активне життя. І звісно навчання – без меж та якісне.

– Як Ви можете коротко описати навчання на «Міжнародних відносинах»? Які враження?

Враження дуже хороші. Правда кажучи в умовах карантину їх дуже не вистачає. Навчання на «Міжнародних відносинах» – це дружня атмосфера, сучасні методи викладання та індивідуальний підхід до кожного студента.

– Як ми знаємо фахівець-міжнародник – це майбутній дипломат, той хто представляє інтереси своєї держави за кордоном. Якби вже зараз Вам запропонували посаду Надзвичайного і Повноважного Посла України, яку б державу Ви обрали для роботи?

Цікаве і одночасно складне питання… Напевно це була б Французька Республіка.

– Яке Ваше життєве кредо?

Ніколи на здаватися і йти тільки вперед!

– Що б Ви побажали студентам та викладачам нашого університету?

Хочеться, щоб усі були здорові, завжди докладали зусиль до улюбленої справи і прагнули до кращого.

Хочеться подякувати Гені за інтерв’ю, побажати легкого, але продуктивного і успішного навчання, здоров’я та оптимізму. І звичайно, прагнути до кращого!

Пишаємося нашими студентами. Бережімо себе та з нетерпінням чекаємо зустрічі на навчанні у стінах рідної «Могилянки»!