Студент факультету комп’ютерних наук став одним із 15 учасників з України у програмі обміну для студентів Global UGRAD (США)

Студент 4 курсу спеціальності «Комп’ютерні науки» ЧНУ імені Петра Могили Олександр Бородін бере участь у програмі обміну для студентів вищих навчальних закладів Global UGRAD. Це  освітня та культурна програма обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та підтримується народом Сполучених Штатів Америки.

Global UGRAD підтримує талановитих іноземних студентів, надає можливість майбутнім лідерам навчатися у США з метою поглиблення знань та вивчення культури і традицій Сполучених Штатів Америки.

У 2021 році для участі в програмі було відібрано 230 учасників з усього світу (15 з України), які потрапили до різних університетів США. Олександр потрапив в університет SUNY Plattsburgh (State University of New York at Plattsburgh). Навчається на спеціальності Computer Science терміном 1 академічний семестр. Студент розповів, що в університеті можна самому обрати дисципліни, а також є багато студентських спілок за інтересами: робототехніка, кіно, танці, анімація та ін.

Бажаємо Олександру успіхів у навчанні, нових вражень та захопливих подій!