Студент факультету комп’ютерних наук посів призове місце у конкурсі VM Scheduling Contest by Huawei and Algotester

28 вересня 2020 року стартував конкурс VM Scheduling Contest by Huawei and Algotester. Конкурс тривав два тижні.

Третє місце в змаганнях посів студент факультету комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили Петро Мудрієвський.

Вперше було проведено міжнародні змагання, запрошено викладачів та конкурсантів по ICPC SEERC з Румунії, Туреччини, Болгарії, Сербії, Боснії та Герцеговини, Молдови, Греції та Кіпру.

Цього разу, оптимізаційна задача, яку розв’язували конкурсанти —планування віртуальних машин для хмарних сервісів.

Переможці конкурсу отримали призи: ноутбук Huawei MateBook D15, смартфон P40, планшет MatePadPro.

Пишаємося нашим студентом – переможцем та бажаємо Петру творчої наснаги та подальших успіхів!