Студент факультету комп’ютерних наук посів призове місце у конкурсі VM Scheduling Contest by Huawei and Algotester


28 вересня 2020 року стартував конкурс VM Scheduling Contest by Huawei and Algotester. Конкурс тривав два тижні.

Третє місце в змаганнях посів студент факультету комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили Петро Мудрієвський.

Вперше було проведено міжнародні змагання, запрошено викладачів та конкурсантів по ICPC SEERC з Румунії, Туреччини, Болгарії, Сербії, Боснії та Герцеговини, Молдови, Греції та Кіпру.

Цього разу, оптимізаційна задача, яку розв’язували конкурсанти —планування віртуальних машин для хмарних сервісів.

Переможці конкурсу отримали призи: ноутбук Huawei MateBook D15, смартфон P40, планшет MatePadPro.

Пишаємося нашим студентом – переможцем та бажаємо Петру творчої наснаги та подальших успіхів!

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …