Студент факультету комп’ютерних наук Дан Фрич взяв участь у роботі волонтерського саміту для молоді

У червні 2023 року відбувся волонтерський саміт для молоді Youth Summit в Києві. До роботи саміту доєднався Дан Фрич, студент спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія факультету комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Youth Summit організований Координаційним центром «Сила молоді» Української академії лідерства за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Участь у заході взяли 180 учасників з різних регіонів України – представники молоді, які дискутували щодо запровадження сталої культури волонтерства та поділилися ідеями для реалізації волонтерських проєктів у своїх громадах.

Під час саміту відбулися панельні дискусії з представниками відомих громадських організацій, серед яких Українська Волонтерська Служба, Восток SOS, JuniorS, Р.І.Д., Будуємо Україну Разом, Veteran Hub, Let’s do it Ukraine, UNICEF Ukraine, U-Report Ukraine, СпівДія, Мріємо та діємо.

Учасники заходу працювали в групах над створенням стратегії популяризації різних видів волонтерства: екологічного, урбаністичного, спрямованого на відновлення національної ідентичності, допомозі вразливим категоріям населення, організації дозвілля для дітей та юнацтва, формування здорової нації.

Своїм волонтерським досвідом з учасниками Youth Summit поділився громадський діяч, засновник благодійного фонду Сергій Притула.

Пишаємося нашим студентом!