Студент факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили Данило Бойко отримав іменну стипендію Верховної Ради України

Наказом Міністерства освіти і науки України № 1036 від 29.09.2021 студенту 3-го курсу спеціальності 121 “Інженерія програмного забезпечення” Чорноморського національного університету імені Петра Могили Бойку Данилу призначено іменну стипендію Верховної Ради України на 2021/2022 навчальний рік.

Іменна стипендія Верховної Ради України призначається студентам закладів вищої освіти державної форми власності, здобувачі вищої освіти яких навчаються за кошти загального фонду державного бюджету на денній формі навчання. Особливою умовою отримання стипендії є участь у позанавчальній науковій роботі та високі досягнення в навчанні.

Нагадуємо, Данило є переможцем (Диплом ІІІ ступеня) Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Прикладна геометрія, інженерна грaфіка та технічна естетика» (м. Харків). Також Данило є учасником і призером різних конкурсів та олімпіад місцевого та обласного рівнів.

Вітаємо Данила з почесною нагородою та зичимо подальших успіхів за обраним фахом!