Студент факультету фізичного виховання та спорту отримає нагороду від Президента України - ЧНУ iм. Петра Могили

Згідно з указом ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 268/2017

Про відзначення державними нагородами України членів національної збірної команди України на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх 2017 року

За досягнення високих спортивних результатів на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх 2017 року в місті Самсун (Турецька Республіка), виявлені мужність, самовідданість та волю до перемоги, утвердження міжнародного авторитету України постановляю:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

АНТИПЕНКА Віктора Олександровича – срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор з вільної боротьби та греко-римської боротьби.

Вітаємо нашого чемпіона! Бажаємо міцного здоров’я, щастя та нових перемог!

21284356_908681332614269_157221494_o

Раніше, ми вже повідомляли про перемоги Віктора Антипенка на Дефлімпіаді – 2017:

Мар’яна Садовська

Cпівачка, акторка, музичний драматург, викладачка, фольклористка. Львів’янка, яка вже багато років мешкає в Кельні, а працює в різних країнах Європи і США. Віртуозну мизикантку через її голосову палітру та надзвичайну експресію називають «українською Бйорк». Мар’яна співпрацює із всесвітньо відомим Kronos …

листопад
УВАГА! КУРСИ ВИВЧЕННЯ МОВ ТА ОСНОВ КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАМОТНОСТІ!

ЧНУ  імені Петра Могили продовжує набір в групи для вивчення мов, а саме: англійської, французької, польської, іспанської, німецької, російської, української, корейської, китайської.

грудня
Ділова гра для старшокласників «Фінансовий супергерой»

ЧНУ імені Петра Могили запрошує учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл міста Миколаєва та Миколаївської області взяти участь у діловій грі «Фінансовий супергерой», яка буде проведена на базі факультету економічних наук у грудні.