Студент факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили виборов три призових місця на XVI літній Універсіаді України з плавання

Майстер спорту України Шамян Артем – студент факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили, вихованець МО ШВСМ, виборов три призових місця на XVI літній Універсіаді України з плавання. Це третє місце – 200 м, комплексне плавання, друге місце – 400 м, комплексне плавання, перше місце – 200 м, батерфляй.

Змагання проходили в басейні «МІКОМП» м. Кам’янського з 29 по 31 травня 2021 року.

У змаганнях XVI літньої Універсіади України з плавання взяли участь 146 учасників, 27 команд з 14 областей України.

Вітаємо Шамяна Артема   та його тренерів:    В’ячеслава Мороза,   Карена Абрамова,   Ксенію    Григоренко з успішним виступом!