Студент факультету Фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили виборов право на участь у Паралімпійських іграх

Студент 3 курсу факультету Фізичного виховання і спорту Чорноморського національного університету імені Петра Могили Манько Артем виборов право на участь у Паралімпійських іграх, які відбудуться влітку 2021 року в місті Токіо.

Артему 22 роки, він Майстер спорту міжнародного класу з фехтування на візках. Переможець Кубку України 2021 з виду зброї – шпага, та срібний призер у фехтуванні на шаблі.

У 2019 році отримав золоту нагороду Чемпіонату Світу в місті Чхонджу (Південа Корея) з фехтування на візках у складі команди Андрій Демчук, Артем Манько, Дмитро Серьоженко, Антон Дацько (дисципліна «шпага»).

У 2020 році спортсмени у цьому ж складі на Чемпіонаті Світу у місті Варшава (Польща) знову отримали золоту нагороду.

Тренери, які підготували спортсмена високого класу: Шкалікова Людмила Миколаївна, Яновський Геннадій, Христик Володимир.

Бажаємо міцного здоров’я, подальших успіхів та гідно представити Державу на Паралімпійських іграх!