Студент факультету економічних наук Віталій Трегубенко – переможець Всеукраїнської студентської олімпіади з оподаткування

10 квітня 2024 року за підтримки Міністерства фінансів України, Державної податкової служби України та А1 Consulting з метою популяризації податкової проблематики серед молоді в Державному податковому університеті м. Ірпінь відбувся фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з оподаткування.

Участь в Олімпіаді взяли 598 студентів із 107 навчальних закладів. У фінал вийшли 20 студентів з 16 навчальних закладів України.

Фінал пройшов у змішаному форматі, 9 студентів були офлайн та 11 онлайн. На завершальному етапі у фіналі вони презентували свої рішення, відстоюючи свою позицію та відповідаючи на численні питання членів журі, які перевіряли не лише правильність вирішення кейсів, а й вміння мислити критично, тримати удар, моделювати ситуації та швидко орієнтуватись, бути впевненим, спираючись на свої глибокі знання.

За результатами Олімпіади найбільшу кількість балів отримали:

• І місце – Віталій Трегубенко (Чорноморський національний університет імені Петра Могили, спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»);
  • ІІ місце – Катерина Хмеленко (Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ);
  • ІІІ місце – Ірина Грицюк (КНЕУ імені Вадима Гетьмана).

Вітаємо Віталія з перемогою, пишаємося й бажаємо успіхів!