Студент ЧНУ посів II місце на чемпіонаті України з армспорту серед студентів ЗВО


З 17 по 18 листопада 2018 року в місті Полтаві відбувся VIII чемпіонат України з армспорту серед студентів закладів вищої освіти. Змагання проходили в спорткомплексі Полтавської державної аграрної академії. В чемпіонаті України взяли участь студенти, аспіранти, курсанти військових закладів з 42 закладів вищої освіти.

Змагання пройшли на високому організаційному рівні, а спортсмени показали хорошу  технічну боротьбу. Так, Сергій Грубий , студент 305 групи Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили, виборов друге місце з армреслінгу серед студентів ЗВО України . Вітаємо та бажаємо подальших успіхів у спорті і навчанні!

Так, Сергій Грубий , студент 305 групи Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили, виборов друге місце з армреслінгу серед студентів ЗВО України. Вітаємо та бажаємо подальших успіхів у спорті і навчанні!

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …