Студент ЧНУ посів II місце на чемпіонаті України з армспорту серед студентів ЗВО

З 17 по 18 листопада 2018 року в місті Полтаві відбувся VIII чемпіонат України з армспорту серед студентів закладів вищої освіти. Змагання проходили в спорткомплексі Полтавської державної аграрної академії. В чемпіонаті України взяли участь студенти, аспіранти, курсанти військових закладів з 42 закладів вищої освіти.

Змагання пройшли на високому організаційному рівні, а спортсмени показали хорошу  технічну боротьбу. Так, Сергій Грубий , студент 305 групи Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили, виборов друге місце з армреслінгу серед студентів ЗВО України . Вітаємо та бажаємо подальших успіхів у спорті і навчанні!

Так, Сергій Грубий , студент 305 групи Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили, виборов друге місце з армреслінгу серед студентів ЗВО України. Вітаємо та бажаємо подальших успіхів у спорті і навчанні!