Студент ЧНУ імені Петра Могили став лауреатом творчого конкурсу Миколаївської обласної асоціації спортивних журналістів у номінації «Кращий репортер – 2018»

27 грудня 2018 року Олександр Олійник, студент спеціальності «Історія та археологія» Факультету політичних наук, став лауреатом у номінації «Кращий репортер – 2018» у межах творчого конкурсу Миколаївської обласної асоціації спортивних журналістів. Миколаївську асоціацію багато років очолює Анатолій Білоножко, головний редактор газети «Миколаївські новини» та додатку до неї «Спорт».

Фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою МФК «Миколаїв» отримав від представників Миколаївської обласної ради та департаменту спорту нагороду та диплом за розвиток олімпійського спорту на Миколаївщині.

Також, крім навчання в магістратурі, роботи в МФК «Миколаїв», Олександр Олійник працює вихователем та педагогом-організатором у Миколаївській загальноосвітній школі-інтернаті №3. Пишаємось, що наші студенти розумні, громадсько-активні та спортивні.

Вітаємо Олександра з черговою нагородою. Бажаємо в новому році нових досягнень та творчих злетів!

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …