Студент ЧНУ імені Петра Могили став лауреатом творчого конкурсу Миколаївської обласної асоціації спортивних журналістів у номінації «Кращий репортер – 2018»

27 грудня 2018 року Олександр Олійник, студент спеціальності «Історія та археологія» Факультету політичних наук, став лауреатом у номінації «Кращий репортер – 2018» у межах творчого конкурсу Миколаївської обласної асоціації спортивних журналістів. Миколаївську асоціацію багато років очолює Анатолій Білоножко, головний редактор газети «Миколаївські новини» та додатку до неї «Спорт».

Фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою МФК «Миколаїв» отримав від представників Миколаївської обласної ради та департаменту спорту нагороду та диплом за розвиток олімпійського спорту на Миколаївщині.

Також, крім навчання в магістратурі, роботи в МФК «Миколаїв», Олександр Олійник працює вихователем та педагогом-організатором у Миколаївській загальноосвітній школі-інтернаті №3. Пишаємось, що наші студенти розумні, громадсько-активні та спортивні.

Вітаємо Олександра з черговою нагородою. Бажаємо в новому році нових досягнень та творчих злетів!

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.