Студент ЧНУ імені Петра Могили став лауреатом творчого конкурсу Миколаївської обласної асоціації спортивних журналістів у номінації «Кращий репортер – 2018»


27 грудня 2018 року Олександр Олійник, студент спеціальності «Історія та археологія» Факультету політичних наук, став лауреатом у номінації «Кращий репортер – 2018» у межах творчого конкурсу Миколаївської обласної асоціації спортивних журналістів. Миколаївську асоціацію багато років очолює Анатолій Білоножко, головний редактор газети «Миколаївські новини» та додатку до неї «Спорт».

Фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою МФК «Миколаїв» отримав від представників Миколаївської обласної ради та департаменту спорту нагороду та диплом за розвиток олімпійського спорту на Миколаївщині.

Також, крім навчання в магістратурі, роботи в МФК «Миколаїв», Олександр Олійник працює вихователем та педагогом-організатором у Миколаївській загальноосвітній школі-інтернаті №3. Пишаємось, що наші студенти розумні, громадсько-активні та спортивні.

Вітаємо Олександра з черговою нагородою. Бажаємо в новому році нових досягнень та творчих злетів!

Події та оголошення


Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.  

липня
27
Молодіжний обмін до Польщі

Оголошується набір учасників для молодіжного обміну «Keep calm and follow your passion». Молодіжний обмін має на меті зібрати молодь з руховою або зоровою інвалідністю та без них на півночі Польщі, щоб дізнатися більше один про одного, про захоплення, пристрасті та хобі. …

серпня
5
Відбудеться XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді

З 22 по 27 серпня 2019 року у с. Коблеве Березанського району Миколаївської області триватиме XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді (на базі навчально-оздоровчого табору «Політехнік-3»). Організатори заходу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація …