Студент ЧНУ імені Петра Могили став лауреатом творчого конкурсу Миколаївської обласної асоціації спортивних журналістів у номінації «Кращий репортер – 2018»

27 грудня 2018 року Олександр Олійник, студент спеціальності «Історія та археологія» Факультету політичних наук, став лауреатом у номінації «Кращий репортер – 2018» у межах творчого конкурсу Миколаївської обласної асоціації спортивних журналістів. Миколаївську асоціацію багато років очолює Анатолій Білоножко, головний редактор газети «Миколаївські новини» та додатку до неї «Спорт».

Фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою МФК «Миколаїв» отримав від представників Миколаївської обласної ради та департаменту спорту нагороду та диплом за розвиток олімпійського спорту на Миколаївщині.

Також, крім навчання в магістратурі, роботи в МФК «Миколаїв», Олександр Олійник працює вихователем та педагогом-організатором у Миколаївській загальноосвітній школі-інтернаті №3. Пишаємось, що наші студенти розумні, громадсько-активні та спортивні.

Вітаємо Олександра з черговою нагородою. Бажаємо в новому році нових досягнень та творчих злетів!