Студент ЧНУ імені Петра Могили став лауреатом творчого конкурсу Миколаївської обласної асоціації спортивних журналістів у номінації «Кращий репортер – 2018»

27 грудня 2018 року Олександр Олійник, студент спеціальності «Історія та археологія» Факультету політичних наук, став лауреатом у номінації «Кращий репортер – 2018» у межах творчого конкурсу Миколаївської обласної асоціації спортивних журналістів. Миколаївську асоціацію багато років очолює Анатолій Білоножко, головний редактор газети «Миколаївські новини» та додатку до неї «Спорт».

Фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою МФК «Миколаїв» отримав від представників Миколаївської обласної ради та департаменту спорту нагороду та диплом за розвиток олімпійського спорту на Миколаївщині.

Також, крім навчання в магістратурі, роботи в МФК «Миколаїв», Олександр Олійник працює вихователем та педагогом-організатором у Миколаївській загальноосвітній школі-інтернаті №3. Пишаємось, що наші студенти розумні, громадсько-активні та спортивні.

Вітаємо Олександра з черговою нагородою. Бажаємо в новому році нових досягнень та творчих злетів!

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили