Студент ЧНУ імені Петра Могили серед переможців конкурсу «Завтра.UA» фонду Віктора Пінчука


В травні 2020 підведені підсумки конкурсу «Завтра.UA», який проходить за підтримки Фонду Віктора Пінчука.

Цей конкурс є першою приватною ініціативою, спрямованою на підтримку талановитої молоді задля сприяння і підтримки нового покоління інтелектуальної еліти України. В межах цієї програми молоді надається фінансова підтримка у навчанні та впровадженні власних проектів. Програма передбачає надання стипендій переможцям конкурсу «Завтра.UA».

За підсумками цьогорічного конкурсу серед переможців виявився Клименко Дмитро студент 5 курсу  спеціальності «Політологія» Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Дмитро доєднався до спільноти стипендіатів, які представляють 19 міст України та навчаються у 47 ЗВО України.

Слід відзначити, що це вже друга перемога Дмитра Клименко в цьому році. Нещодавно його визнали одним із переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з Політології.

Вітаємо Дмитра, зичимо йому всіляких гараздів  та нових здобутків!

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут