Студент ЧНУ імені Петра Могили серед переможців конкурсу «Завтра.UA» фонду Віктора Пінчука

В травні 2020 підведені підсумки конкурсу «Завтра.UA», який проходить за підтримки Фонду Віктора Пінчука.

Цей конкурс є першою приватною ініціативою, спрямованою на підтримку талановитої молоді задля сприяння і підтримки нового покоління інтелектуальної еліти України. В межах цієї програми молоді надається фінансова підтримка у навчанні та впровадженні власних проектів. Програма передбачає надання стипендій переможцям конкурсу «Завтра.UA».

За підсумками цьогорічного конкурсу серед переможців виявився Клименко Дмитро студент 5 курсу  спеціальності «Політологія» Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Дмитро доєднався до спільноти стипендіатів, які представляють 19 міст України та навчаються у 47 ЗВО України.

Слід відзначити, що це вже друга перемога Дмитра Клименко в цьому році. Нещодавно його визнали одним із переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з Політології.

Вітаємо Дмитра, зичимо йому всіляких гараздів  та нових здобутків!