Студент ЧНУ ім. Петра Могили удостоєний орденом «За заслуги» III ступеня

Ілля Зелінський – студент спеціальності «Історія та археологія», волонтер, учасник Революції Гідності, громадський активіст і ветеран АТО удостоєний державної нагороди – ордена «За заслуги» III ступеня. Відповідний указ підписав Президент України Петро Порошенко 20 лютого 2019 р. Іллю нагородили відзнакою за громадянську мужність, самовіддане відстоювання конституційних принципів демократії, прав і свобод людини, виявлені під час Революції Гідності, плідну громадську і волонтерську діяльність.

Ілля Зелінський брав активну участь у подіях Революції Гідності в Києві та Миколаєві. Після початку бойових дій на сході України 2014 р. добровольцем вступив в батальйон «Азов», брав участь в обороні населених пунктів поблизу Маріуполя, у Широкінській наступальної операції. Надалі обороняв с. Широкіно і виконував бойові завдання поблизу Маріуполя.

Після повернення з фронту і звільнення з лав МВС Ілля Зелінський почав активну громадську діяльність. Зокрема, в 2016 році організував реабілітаційний табір для учасників бойових дій «Kinburn Navy Camp». Табір діє і щорічно та приймає на реабілітацію близько 50 ветеранів бойових дій. У 2016 року створив і очолив громадське формування з охорони громадського порядку «Бузький Гард», яке об’єднало близько 30 осіб.

Має відомчі нагороди за оборону Маріуполя (2015) і за Широкінську операцію (2015). Нагороджений відзнакою Миколаївської обласної ради «За заслуги перед Миколаївщиною» II ступеня (2017), ювілейною нагородою Черкаської обласної державної адміністрації «Холодний Яр» (2016).

Пишаємося нашим студентом!

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.