Студент ЧНУ ім. Петра Могили удостоєний орденом «За заслуги» III ступеня


Ілля Зелінський – студент спеціальності «Історія та археологія», волонтер, учасник Революції Гідності, громадський активіст і ветеран АТО удостоєний державної нагороди – ордена «За заслуги» III ступеня. Відповідний указ підписав Президент України Петро Порошенко 20 лютого 2019 р. Іллю нагородили відзнакою за громадянську мужність, самовіддане відстоювання конституційних принципів демократії, прав і свобод людини, виявлені під час Революції Гідності, плідну громадську і волонтерську діяльність.

Ілля Зелінський брав активну участь у подіях Революції Гідності в Києві та Миколаєві. Після початку бойових дій на сході України 2014 р. добровольцем вступив в батальйон «Азов», брав участь в обороні населених пунктів поблизу Маріуполя, у Широкінській наступальної операції. Надалі обороняв с. Широкіно і виконував бойові завдання поблизу Маріуполя.

Після повернення з фронту і звільнення з лав МВС Ілля Зелінський почав активну громадську діяльність. Зокрема, в 2016 році організував реабілітаційний табір для учасників бойових дій «Kinburn Navy Camp». Табір діє і щорічно та приймає на реабілітацію близько 50 ветеранів бойових дій. У 2016 року створив і очолив громадське формування з охорони громадського порядку «Бузький Гард», яке об’єднало близько 30 осіб.

Має відомчі нагороди за оборону Маріуполя (2015) і за Широкінську операцію (2015). Нагороджений відзнакою Миколаївської обласної ради «За заслуги перед Миколаївщиною» II ступеня (2017), ювілейною нагородою Черкаської обласної державної адміністрації «Холодний Яр» (2016).

Пишаємося нашим студентом!

Події та оголошення


Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.  

серпня
5
Відбудеться XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді

З 22 по 27 серпня 2019 року у с. Коблеве Березанського району Миколаївської області триватиме XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді (на базі навчально-оздоровчого табору «Політехнік-3»). Організатори заходу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація …

липня
20
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …