Студент ЧНУ ім. Петра Могили удостоєний орденом «За заслуги» III ступеня

Ілля Зелінський – студент спеціальності «Історія та археологія», волонтер, учасник Революції Гідності, громадський активіст і ветеран АТО удостоєний державної нагороди – ордена «За заслуги» III ступеня. Відповідний указ підписав Президент України Петро Порошенко 20 лютого 2019 р. Іллю нагородили відзнакою за громадянську мужність, самовіддане відстоювання конституційних принципів демократії, прав і свобод людини, виявлені під час Революції Гідності, плідну громадську і волонтерську діяльність.

Ілля Зелінський брав активну участь у подіях Революції Гідності в Києві та Миколаєві. Після початку бойових дій на сході України 2014 р. добровольцем вступив в батальйон «Азов», брав участь в обороні населених пунктів поблизу Маріуполя, у Широкінській наступальної операції. Надалі обороняв с. Широкіно і виконував бойові завдання поблизу Маріуполя.

Після повернення з фронту і звільнення з лав МВС Ілля Зелінський почав активну громадську діяльність. Зокрема, в 2016 році організував реабілітаційний табір для учасників бойових дій «Kinburn Navy Camp». Табір діє і щорічно та приймає на реабілітацію близько 50 ветеранів бойових дій. У 2016 року створив і очолив громадське формування з охорони громадського порядку «Бузький Гард», яке об’єднало близько 30 осіб.

Має відомчі нагороди за оборону Маріуполя (2015) і за Широкінську операцію (2015). Нагороджений відзнакою Миколаївської обласної ради «За заслуги перед Миколаївщиною» II ступеня (2017), ювілейною нагородою Черкаської обласної державної адміністрації «Холодний Яр» (2016).

Пишаємося нашим студентом!