Студент ЧНУ ім. Петра Могили удостоєний орденом «За заслуги» III ступеня

Ілля Зелінський – студент спеціальності «Історія та археологія», волонтер, учасник Революції Гідності, громадський активіст і ветеран АТО удостоєний державної нагороди – ордена «За заслуги» III ступеня. Відповідний указ підписав Президент України Петро Порошенко 20 лютого 2019 р. Іллю нагородили відзнакою за громадянську мужність, самовіддане відстоювання конституційних принципів демократії, прав і свобод людини, виявлені під час Революції Гідності, плідну громадську і волонтерську діяльність.

Ілля Зелінський брав активну участь у подіях Революції Гідності в Києві та Миколаєві. Після початку бойових дій на сході України 2014 р. добровольцем вступив в батальйон «Азов», брав участь в обороні населених пунктів поблизу Маріуполя, у Широкінській наступальної операції. Надалі обороняв с. Широкіно і виконував бойові завдання поблизу Маріуполя.

Після повернення з фронту і звільнення з лав МВС Ілля Зелінський почав активну громадську діяльність. Зокрема, в 2016 році організував реабілітаційний табір для учасників бойових дій «Kinburn Navy Camp». Табір діє і щорічно та приймає на реабілітацію близько 50 ветеранів бойових дій. У 2016 року створив і очолив громадське формування з охорони громадського порядку «Бузький Гард», яке об’єднало близько 30 осіб.

Має відомчі нагороди за оборону Маріуполя (2015) і за Широкінську операцію (2015). Нагороджений відзнакою Миколаївської обласної ради «За заслуги перед Миколаївщиною» II ступеня (2017), ювілейною нагородою Черкаської обласної державної адміністрації «Холодний Яр» (2016).

Пишаємося нашим студентом!

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.