Студент ЧНУ ім. Петра Могили розробив «сонячну черепицю»

Студент ЧНУ ім. Петра Могили, Павло Рєка, розробив «сонячну черепицю». Хлопець отримав ступінь бакалавра, навчався на Комп’ютерному факультеті, на спеціальності “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології”, а зараз працює у фірмі, що займається встановленням сонячних панелей.

«Тема  його дипломної роботи також пов’язана була з сонячними панелями, – говорить про студента викладач кафедри автоматизації та коп’ютерно-інтегрованих технологій, Олександр Бєліков. –  Ми з ним почали працювати 4 роки назад. Разом приймали участь у внутрішньоуніверситетському конкурсі стартапів “Business opportunities”. 2 роки ми з ним розробляли власні сонячні панелі (портативні), є навіть патент та наукова стаття».  Ідею панелей в черепиці Павло Рєка пропонував ще тоді, але потрібен був час на реалізацію проекту.

Винайдена «сонячна черепиця» має стати елементом сонячної електростанції. Розробка вже запатентована і була представлена на міжнародній агропромисловій виставці «AgroExpo -2018», яка проходить щорічно на Кіровоградщині.  Найближчим часом планують спорудити тестовий дах з такої черепиці на полігоні в Матвіївці, а вже після цього  будуть запускати виробництво в Миколаєві.

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.