Студент ЧНУ ім. Петра Могили посів призове місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді з програмування


З 2 по 5  квітня на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ») відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування серед студентів університетів і технічних навчальних закладів України та зарубіжжя.

В олімпіаді взяли участь студенти 2-ого курсу факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили Павло Немченко та Максим Пасіченко (спеціальність Інженерія програмного забезпечення). За результатами змагань Павло Немченко зайняв 3-є місце.

Дякуємо доценту кафедри ІПЗ Катерині Олександрівні Кірей за підготовку команди до змагань! Вітаємо наших могилянців та  бажаємо подальших успіхів та перемог!

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …