Студент ЧНУ ім. Петра Могили посів призове місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді з програмування

З 2 по 5  квітня на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ») відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування серед студентів університетів і технічних навчальних закладів України та зарубіжжя.

В олімпіаді взяли участь студенти 2-ого курсу факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили Павло Немченко та Максим Пасіченко (спеціальність Інженерія програмного забезпечення). За результатами змагань Павло Немченко зайняв 3-є місце.

Дякуємо доценту кафедри ІПЗ Катерині Олександрівні Кірей за підготовку команди до змагань! Вітаємо наших могилянців та  бажаємо подальших успіхів та перемог!