Студент ЧНУ ім. Петра Могили посів призове місце на Чемпіонаті Світу з карате.

3 листопада у місті Дьєр (Угорщина) проходив Чемпіонаті Світу з Ашихара Карате (A.I.K.O).  Студент факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ ім. Петра Могили, Дмитро Кривда, у складі команди «Української Федерації Еншин Карате» успішно виступив на чемпіонаті та посів друге місце.

«Прекрасна організація, справедливе суддівство, дуже багато хороших бійців з різних країн і чудова дружня атмосфера серед учасників, попри дуже високу конкуренцію. Кількість поєдинків майже у всіх категоріях була дуже велика, деякі наші бійці боролися в 6-ти поєдинках і майже в кожному був додатковий час. Наприклад, у Діми Кривди було 6 поєдинків, включно з  фіналом і в кожному було по 2 додаткових раунди», – коментує змагання «Українська Федерація Еншин Карате» на своїй сторінці у Фейсбук.

Вітаємо нашого студента та бажаємо успіхів та перемог у майбутньому!

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).