Студент ЧНУ ім. Петра Могили посів призове місце на Чемпіонаті Світу з карате.

3 листопада у місті Дьєр (Угорщина) проходив Чемпіонаті Світу з Ашихара Карате (A.I.K.O).  Студент факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ ім. Петра Могили, Дмитро Кривда, у складі команди «Української Федерації Еншин Карате» успішно виступив на чемпіонаті та посів друге місце.

«Прекрасна організація, справедливе суддівство, дуже багато хороших бійців з різних країн і чудова дружня атмосфера серед учасників, попри дуже високу конкуренцію. Кількість поєдинків майже у всіх категоріях була дуже велика, деякі наші бійці боролися в 6-ти поєдинках і майже в кожному був додатковий час. Наприклад, у Діми Кривди було 6 поєдинків, включно з  фіналом і в кожному було по 2 додаткових раунди», – коментує змагання «Українська Федерація Еншин Карате» на своїй сторінці у Фейсбук.

Вітаємо нашого студента та бажаємо успіхів та перемог у майбутньому!

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.