Студент ЧНУ ім. Петра Могили посів призове місце на Чемпіонаті Світу з карате.

3 листопада у місті Дьєр (Угорщина) проходив Чемпіонаті Світу з Ашихара Карате (A.I.K.O).  Студент факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ ім. Петра Могили, Дмитро Кривда, у складі команди «Української Федерації Еншин Карате» успішно виступив на чемпіонаті та посів друге місце.

«Прекрасна організація, справедливе суддівство, дуже багато хороших бійців з різних країн і чудова дружня атмосфера серед учасників, попри дуже високу конкуренцію. Кількість поєдинків майже у всіх категоріях була дуже велика, деякі наші бійці боролися в 6-ти поєдинках і майже в кожному був додатковий час. Наприклад, у Діми Кривди було 6 поєдинків, включно з  фіналом і в кожному було по 2 додаткових раунди», – коментує змагання «Українська Федерація Еншин Карате» на своїй сторінці у Фейсбук.

Вітаємо нашого студента та бажаємо успіхів та перемог у майбутньому!

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.

Запрошуємо на майстер-клас з 3D-технологій

21 березня в аудиторії 2-309 о 15:30 в ЧНУ імені Петра Могили пройде Workshop-тренінг, на якому Ви дізнаєтесь все про 3D-технології, що таке 3D принтер та які програмні продукти тобі допоможуть оволодіти професією майбутнього і стати 3D – моделістом.