Студент ЧНУ – чемпіон України з фехтування на візках

Із 4 по 7 листопада в Києві відбувся Чемпіонат України з фехтування на візках. Миколаїв на змаганнях представила команда із семи фехтувальників. Серед них – студент ЧНУ ім. Петра Могили Олег Науменко.

Перші два дні спортсмени в індивідуальній першості змагалися на шпагах та рапірах. Наступні два дні відбувалися командні змагання.

У перший день чемпіонату бронзовий призер цьогорічних Паралімпійських ігор в Ріо Олег Науменко завоював золото у фехтуванні на шпагах серед чоловіків (клас В). У фехтуванні на рапірах спортсмен посів друге місце, поступившись лише львів’янину Антону Дацко.

Також Олег Науменко привіз із Чемпіонату командне золото – Миколаїв здобув першість у фехтуванні на шпагах, перемігши команду з Донецька.

Naumenko1 Naumenko3