Студент 1-го курсу факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили посів призове місце в Міжнародному конкурсі СО-2 Кодинг


23 вересня 2021 року в кабінеті ректора ЧНУ імені Петра Могили відбулося нагородження переможця Міжнародного конкурсу з кодування. До Дня програміста компанія DataArt організувала Міжнародний конкурс СО-2 Кодинг, у якому студент 1-го курсу факультету комп’ютерних наук Могилянки, Аркадій Веретілін, посів одне з перших місць. Студент почав опановувати відповідний курс лише 3 тижні тому, але все одно вирішив взяти участь у конкурсі, який тривав 7 годин.

Також відбулася зустріч представників компанії DataArt з ректоратом та деканами факультетів Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Мета зустрічі – розпочати плідну співпрацю між компанією та університетом, адже робота з викладачами та студентами є одним із провідних напрямів діяльності DataArt.

Компанія з 1997 року займається розробкою програмного забезпечення, намагається визначити потреби університетів і допомогти їм у їхньому вирішення. Наразі компанія спробувала інтегрувати IT-технології в освіту в інших містах, в тому числі і в Миколаєві. У ході співпраці з університетами встановилася залікова система – студенти складають заліки в офісних центрах, таким чином відбувається допомога викладачам і залучення здобувачів освіти до реальних проєктів або їхніх частин.

Таким чином студенти можуть на реальних прикладах побачити, як працює розробник програмного забезпечення, а також дізнатися більше про представників різних нетехнічних спеціальностей.

Вітаємо студента 1-го курсу факультету комп’ютерних наук Аркадія Веретіліна з призовим місцем! Сподіваємось на продуктивну співпрацю ЧНУ імені Петра Могили з компанією DataArt.