Стипендію мера отримали 19 студентів ЧНУ імені Петра Могили

15 листопада 2019 року відбулась церемонія урочистого вручення стипендії Миколаївського міського голови та міської ради талановитим студентам, які навчаються у вищих навчальних закладах та професійно-технічних навчальних закладах м. Миколаєва.

Отримують стипендію найактивніші в суспільному житті і найуспішніші в навчанні студенти. Цьогоріч таку відзнаку загалом отримали 88 студентів Миколаєва, серед яких 19 – це студенти ЧНУ імені Петра Могили:

1. Вераксич Крістіна Вікторівна
  2. Глазачева Інга Андріївна
  3. Гребенчак Ірина Олександрівна
  4. Домущей Анастасія Сергіївна
  5. Жаховський Сергій Станіславович
  6. Заритов Богдан Віталійович
  7. Індик Дмитро Володимирович
  8. Коваленко Данііл Віталійович
  9. Козоріз Вікторія Олександрівна
  10. Купенко Анастасія Ігорівна
  11. Мамедов Асім Ельшан огли
  12. Раєвський Олександр Олександрович
  13. Рудова Дар’я Владиславівна
  14. Спінчевська Юлія Юріївна
  15. Ткаченко Павло Ігорович
  16. Чечель Світлана Романівна
  17. Шепелєва Марія Олександрівна
  18. Шликова Анастасія Борисівна
  19. Шуркова Орина Олександрівна

Зі сцени стипендіатів вітали міський голова Олександр Сєнкевич, перший заступник міського голови Володимир Кириленко та депутати Олена Кісельова, Наталія Манзюк, Світлана Таранова, В’ячеслав Карцев, Сергій Мотуз, Артем Грозов.

У своєму привітання мер Олександр Сєнкевич зазначив, що всі, хто сьогодні отримують відзнаки, заслуговують отримати набагато більше, і хотілося б, щоб міська влада з роками мала можливість особливо активним і успішним студентам платити премію щомісячно.

«Хочу нагадати всім вам, що ви це робите не задля цього папірця або тих грошей, які ви звичайно отримаєте, а в першу чергу – для себе. Часи, коли вас хтось тягнув, залишилися в школі. Коли ви стали студентами, ви ступили на шлях конкуренції. Саме тут, в університеті, під час вашого навчання вже формується ваш характер», – зазначив Олександр Сєнкевич.

Також між врученням відзнак на студентів чекали музичні привітання від акторів театру та виступ кавер-гурту «Black Berry beat».

Більше фото за посиланням