Стипендії на навчання в Данії з теми Nature Retour та World Citizen

Стипендії для тих, хто цікавиться напрямами Sustainable Business, Permaculture, Zero-waste, Eco-brand та хотів би отримати датський досвід у цих сферах, а також на напрям World Citizen.

На осінній семестр 2019 р. для учасників з України відкрито стипендійні місця від вищої школи Østersøen на напрями Nature Retour та World Citizen.

• Початок семестру 11 серпня 2019 р., тривалість 18 тижнів, вартість навчання (проживання та харчування включно) 170 євро на місяць, також можлива додаткова стипендія при успішному навчанні, що дозволить скоротити вартість до 100 євро на місяць.
  • Вартість студентської візи 300 євро, школа оплатить половину вартості візи, половину оплачує учасник.
  • Основні вимоги до учасників – вік від 17.5 років, зацікавленість у обраному напрямі, комунікабельність та розмовна англійська мова.

Для подачі заявки необхідно до 8 червня (включно) надіслати мотиваційного листа англійською мовою на адресу електронної пошти Ольга Літвін raenavel@yahoo.com

Детальна інформація  за посиланням.