Стипендії на навчання в Данії з теми Nature Retour та World Citizen

Стипендії для тих, хто цікавиться напрямами Sustainable Business, Permaculture, Zero-waste, Eco-brand та хотів би отримати датський досвід у цих сферах, а також на напрям World Citizen.

На осінній семестр 2019 р. для учасників з України відкрито стипендійні місця від вищої школи Østersøen на напрями Nature Retour та World Citizen.

• Початок семестру 11 серпня 2019 р., тривалість 18 тижнів, вартість навчання (проживання та харчування включно) 170 євро на місяць, також можлива додаткова стипендія при успішному навчанні, що дозволить скоротити вартість до 100 євро на місяць.
  • Вартість студентської візи 300 євро, школа оплатить половину вартості візи, половину оплачує учасник.
  • Основні вимоги до учасників – вік від 17.5 років, зацікавленість у обраному напрямі, комунікабельність та розмовна англійська мова.

Для подачі заявки необхідно до 8 червня (включно) надіслати мотиваційного листа англійською мовою на адресу електронної пошти Ольга Літвін raenavel@yahoo.com

Детальна інформація  за посиланням.

січня
Відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальні інформаційні системи»

29-31 січня 2020 року в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Інтелектуальні інформаційні системи» Мета: обмін результатами наукових досліджень студентів та молодих вчених. Напрями роботи конференції: Інформаційні системи та їх інтелектуалізація. Системний аналіз, …

січня
Запрошуємо на зустріч із відомим миколаївським фотожурналістом Олександром Сайковським

Запрошуємо студентів спеціальності «Журналістика» на тренінг Олександра Сайковського. Дата: 23 січня Місце: ауд. 10-101 ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00

Увага! Вакансія!

Деканат факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує на роботу провідного фахівця. Готові взяти зацікавленого студента-магістра! Якщо Ви бажаєте працювати в деканаті факультету комп’ютерних наук – не гайте часу! Звертайтеся до декана факультету (ауд. 1-314).