Стипендії на мовні курси для студентів і молодих дослідників із Центральної, Східної та Південно-Східної Європи

Студентам та молодим дослідникам ЧНУ імені Петра Могили пропонують отримати стипендію на літні курси німецької мови в баварських університетах у 2024 році.

Для кого? – Студенти та молоді науковці, які володіють німецькою мовою на рівні принаймні В1, з Албанії, Боснії та Герцеговини, Хорватії, Косово, Чорногорії, Північної Македонії, Сербії, Словенії та України (необхідна наявність відповідного громадянства) можуть подати заявку на отримання стипендії на літні курси для вивчення німецької мови.

Стипендії для очних курсів включають вартість курсу, проживання, кишенькові гроші та харчування в баварському університеті.

Дедлайн подачі заявок: 21 березня 2024 року

Додаткову інформацію про процес подання заявки та мовні курси можна знайти на веб-сайті та в профілі BAYHOST у Facebook.

Запрошуємо всіх охочих долучитись!