Стипендії для українців на міжнародну програму CANactions School ‘Creating Homes for Tomorrow’

Activating Urban Periphery in Eastern Europe Programme (ACT I UP) за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини надає 10 стипендій претендентам/кам з України на участь в освітній програмі CANactions School ‘Creating Homes for Tomorrow’.

Стипендії покривають 75% вартості навчання (повної програми або будь-якої комбінації воркшопів):

• 4 воркшопи – 1 500 EUR.
  • 3 воркшопи – 1 200 EUR.
  • 2 воркшопи – 900 EUR.

Транспортні та будь-які інші витрати, включаючи проживання, покладаються на стипендіта/ку.

Для можливості отримання стипендії потрібно: бути громадянином/кою України;
заповнити заявку на участь у програмі та обґрунтувати свій інтерес до теми мікрорайонів (до 500 слів максимум).

Кінцевий термін прийому заявок:  2 вересня 2019 року (23:59 CET) – для стипендій на повну програму та будь-яких комбінацій воркшопів.

Детальна інформація.