Стипендіальна програма німецької економіки для України оголошує набір студентів та випускників для проходження практики у Німеччині на 2020 рік

Стипендіальна програма німецької економіки пропонує студентам пройти профільне стажування та отримати практичний досвід у провідних підприємствах Німеччини.

Подати заявку можуть випускники або студенти останніх семестрів за такими напрямами: управління відходами та утилізація; зелена економіка та навколишнє середовище; енергетика та ВДЕ; цивільне та промислове будівництво; гірничодобувна промисловість; гео- та електротехніка; мехатроніка; машинобудування; економіка; комерційна діяльність; банківська справа; фінанси та страхування; хімія та фармакологія; комп’ютерні науки; дизайн та архітектура; право; комунікація та ЗМІ; географія; суспільне господарство; с/г техніка та менеджмент; політологія; соціологія; транспорт та логістика тощо.

Вікове обмеження стипендіатів – 30 років. Заявник має володіти англійською і/або німецькою мовою.

Для участі необхідно подати такий перелік документів з 01.05.2019 по 15.06.2019:

– резюме (формуляр для заповнення необхідно завантажити на сторінці програми);

– скан копії залікової книжки та власний переклад (завіряти не обов’язково);

– виписка із залікової книжки, завірена в деканаті, у разі якщо тебе запросили на співбесіду;

– для випускників – копія диплому з оцінками (англійською мовою, завіряти не обов’язково);

– інші документи подаються за наявності (рекомендаційні листи, професійні дипломи, довідки про участь у міжнародних проектах тощо).

Більше детальної інформації на сторінці програми.

Усі документи подаються англійською або німецькою мовою виключно в електронному вигляді і надсилаються PDF-файлом на електронну адресу: bewerbungen-giz-stipendienprogramm-ukraine@giz.de

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики