Стипендіальна програма німецької економіки для України оголошує набір студентів та випускників для проходження практики у Німеччині на 2020 рік


Стипендіальна програма німецької економіки пропонує студентам пройти профільне стажування та отримати практичний досвід у провідних підприємствах Німеччини.

Подати заявку можуть випускники або студенти останніх семестрів за такими напрямами: управління відходами та утилізація; зелена економіка та навколишнє середовище; енергетика та ВДЕ; цивільне та промислове будівництво; гірничодобувна промисловість; гео- та електротехніка; мехатроніка; машинобудування; економіка; комерційна діяльність; банківська справа; фінанси та страхування; хімія та фармакологія; комп’ютерні науки; дизайн та архітектура; право; комунікація та ЗМІ; географія; суспільне господарство; с/г техніка та менеджмент; політологія; соціологія; транспорт та логістика тощо.

Вікове обмеження стипендіатів – 30 років. Заявник має володіти англійською і/або німецькою мовою.

Для участі необхідно подати такий перелік документів з 01.05.2019 по 15.06.2019:

– резюме (формуляр для заповнення необхідно завантажити на сторінці програми);

– скан копії залікової книжки та власний переклад (завіряти не обов’язково);

– виписка із залікової книжки, завірена в деканаті, у разі якщо тебе запросили на співбесіду;

– для випускників – копія диплому з оцінками (англійською мовою, завіряти не обов’язково);

– інші документи подаються за наявності (рекомендаційні листи, професійні дипломи, довідки про участь у міжнародних проектах тощо).

Більше детальної інформації на сторінці програми.

Усі документи подаються англійською або німецькою мовою виключно в електронному вигляді і надсилаються PDF-файлом на електронну адресу: bewerbungen-giz-stipendienprogramm-ukraine@giz.de

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету